Menu
--
Domů Zboží Od germia

Boulder tree

2 220 Kčza 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Česká pošta - balík doporučený150 Kč
Možnosti platby
PayPalPayPal

Další zboží od germia

Katalogové č.: 6934711
Zobrazení: 457x
Vloženo: 8.12.2015
Počet srdcí: 76x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.
Důležitá informace: Všechny šperky jsou baleny do dárkových krabiček!

Překrásný pravý boulder opál tvoří srdce tohoto autorského šperku s elegantně provedeným stromečkem, který opál obepíná svými kořeny.
Kámen boulder opál tvoří hnědý matrix obepínající vrstvu drahého opálu. Tento zasazený boulder opál měří cca 2,5x1,5cm, jedná se o tvar nepravidelného obdélníku, který je z horní strany leštěn a ošetřen slabou vrstvou průsvitného laku. Má bohatou vrstvu drahého opálu táhnoucí se odshora kamene až dolů. Vrsta má modou barvu a hází oheň barev modré, fialové, azurové a zelené dle úhlu pohledu a dopadajícího světla (nejlepší efekt je pod prudkým světlem).
Na tomto krásném kameni je posazen strom s netradičně provedenými kořeny, které se elegantně vinou kolem kamene. Strom je zdoben rytou kresbou na listech a cínovými kuličkami, patinován, leštěn a ošetřen antioxidantem.
Celý šperk měří 9x5 cm a je zavěšen na řetízku o délce cca 60 cm v antracitové galvanizaci, který perfektně dotváří vzhled šperku (lze upravit/vyměnit za kůži).

Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím