CB 40 kittec ( poklopová keramická pec )


Keramické vypalovací pece řady Kittec CB Studio line jsou vysoké kvality a jsou vyráběny v malých sériích. Nabízejí skvělý poměr ceny a výkonu. Tato série je novým designem velmi úspěšné řady CB, kterou firma Kittec v roce 1979 jako první v Evropě zahájila výrobu dnes tak oblíbených poklopových pecí. Vypalovací pece opouštějí výrobu co nejpečlivěji propočítané, smontované a přezkoušené - s garancí zkušebního technika uvedeném na kontrolním štítku. Na všechny produkty Kittec je poskytována tříletá záruka na konstrukční chyby a výrobní vady materiálu použitého při stavbě (kromě topných spirál). Výraznou předností všech poklopových pecí KITTEC#169; jsou víka, která nejsou vyspárovány pomocí tmelu a tím je zcela vyloučeno nebezpečí znečištění vypalovaného zboží spadem smetí z víka. Tato skutečnost je oceňována zvláště po delší době provozu pecí, kdy u vík spárovaných maltičkou dochází k potížím. Pece CB studio line jsou výrobky s hotovým připojením, s kabelem a zástrčkou - viz. tlačítko technické parametry). U pecí CB PLUS je použita vysoce kvalitní izolace z materiálu Microtherm, u ostatních modelů je použita dvouvrstvá izolace bez použití izolačních vláken, které při vyšších teplotách uvolňují škodliviny. (cena bez dopravy a vybaveni)

Vhodné ihned koupit i vystrojení pece pláty a stojkami, dle dohody.

 

Pece mám i větší:
CB 40 kittec ( poklopová keramická pec ) O mém přístupu ke keramice a vybavení , stejně tak
jak se dívám na tvar a kde čerpám inspiraci, jsem už psal. 

Jinak jak z tabulky vidno, mohu nabídnout takovou pec či stroj o jaký by jste měli zájem, proto mne v případě zájmu kontaktujte vnitřní poštou a vystavím vám  stroj dle vašich požadavků na míru.

 

Nerad bych tu zaplnil web harampádím, které na první pohled vypadá stejně.

Děkuji za pochopení a těším se na naši komunikaci.

 

Omlouvám se předem za možné chyby v aktuálnosti zboží. Pohybuji se po trzích a jezdí mi i přímo do hrnčírny zákazníci a tak může nastat jistá prodleva v označení prodaného zboží. Prosím i o pochopení s rychlostí... více »
Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
pec
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
1420.06 €
doprava
Poštovné a balné: 39.34 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce39.34 €
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání do 3 týdnů * K odeslání: 11.4.2018 Dostupnost: do 3 týdnů Termín odeslání: ihned od dostupnosti
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
   
   
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: hrnčíř
  Katalogové č.: 884070
  Počet zobrazení: 207x
  Vloženo: 27.5.2010
  Počet udělených: 0x