Černý opál - 6 ks

Černý opál je nejvzácnější, ale také nejsilnější. Zvýrazňuje naše dobré i zlé vlastnosti, izoluje nás od ostatních a tvrdě popohání ke splňení cílů, a to někdy i za  každou cenu. Jeho působení by proto mělo být regulováno zmírňujícími kameny, například mléčným opálem nebo křiťálem. Černý opál je silný kámen a je schopen do sebe převzít vlastnosti nositele, a proto je třeba být při změně majitele opatrný a v každém případě kámen důkladně očistit. Umožňuje účinně bojovat proti všem infekcím. Povzbuzuje krevní oběh a zabraňuje hypertrofickému růstu buněk. Je výborným ochráncem mužských a ženských pohlavních orgánů.
Černý opál přetváří strach, který nám brání v jakékoli činnosti, Podporuje chuť do života. Zavádí řád a pomáhá nám formulovat a uvést do praxe logické kroky, díky nimž dokončíme všechny nezbytné úkoly.

Velikost/váha:

Největší: 16x8x5 mm
Nejmenší: 11x5x4 mm
Váha: 10 karátů (2g)


Očista kamenů/nabíjení: Po soli může změnit barvu. Je velice citlivý na slunce, teplo a náhlé změny v teplot. Praská. Třeba ho často omývat vodou. Neměl by přijít do styku s kosmetikou. Nabíjíme v noci za měsíčního světla.
Astrologické znamení: Rak, Váhy, Štír, Ryby
Oblast těžby: Lightning Ridge
 

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
2.36 €
doprava
Poštovné a balné: 1.90 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce1.90 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Gorky
Katalogové č.: 2470448
Počet zobrazení: 8x
Vloženo: 24.2.2012
Počet udělených: 0x