CESTOVATELSKÝ DENÍK 2017 II.

Cestovatelský deník s autorskou černobílou fotografií na titulní straně. Bude vás provázet nejen na vašich cestách za dobrodružstvím. Pro všechny milovníky cestování, psaní a voňavého papíru. Minimalistický design, stylově čistý, elegantní. Vhodný pro muže i ženy. Ručně vázaný! Kroužkový, o něco málo větší formát než A5 (18 x 22,4 cm).

Černobílá fotografie je vytištěná na kvalitní papír, nalepena na karton, který tvoří titulní stranu deníku. Navíc je opatřeba ochrannou fólií, která jednak zamezí poškrábání přední strany, když s sebou budete deník všude nosit a také jinak matný tisk vypadá pod fólií elegantněji. Zadní strana je opět z recyklovaného kartonu potažená černým papírem. Pro tento diář jsem zvolila černou kroužkovou vazbu a k tomu ladící černou gumičku na zajištění.

Uvnitř diáře najdete 45 listů vysoké gramáže (160 g) krémové barvy. Díky této gramáži můžete vlepovat do deníku fotky z vašeho polaroidu nebo dodatečně klasické fotografie až do velikosti 13 x 18 cm. Za každým pátým listem je vložena papírová kapsička, do které si můžete vkládat různé památeční vstupenky, mapky, pohlednice, účtenky nebo zkrátka vše, co vás napadne (viz detailní foto).

Koupí tohoto deníku rovněž podpoříte sociální firmu, která dává pracovní příležitosti lidem, kteří na trhu práce jen velmi těžko hledají pracovní uplatnění. Firma, se kterou spolupracuji, poskytuje i psychosociální podporu  a nabízí možnost získat nové dovednosti  právě takovým lidem, kteří to potřebují nejvíce.

Nutno brát v potaz, že se jedná o ruční práci, tudíž každý kus je originál a může mít drobné odlišnosti.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
pro volný čas
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Cena není dostupná
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:

  Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
  Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: BG Photography
  Katalogové č.: 8218881
  Počet zobrazení: 201x
  Vloženo: 1.2.2017
  Počet udělených: 39x