Dáma s černou kočkou

Vítejte na kočkodromu! Proč zrovna na kočkodromu? Kdo žije ve společné domácnosti s chlupatým souborem všech nejen zvířecích nectností, skrývajících se pod obecným názvem kočka, určitě pochopí. Zcela záměrně jsem předchozí větu nezačínala slovy: ,,majitelé koček pochopí", neb o tom, kdo je vlastně majitel - zda ona (on) vlastní Vás či Vy vlastníte ji (jeho) , bychom mohly my - dvounožci vést nekonečné diskuze..., ale moje, případně i Vaše kočka v tom má naprosto jasno...

Pokud splníte dvě základní kriteria -  Whiskas a hry, bude s Vámi "Její Chlupatost" za odměnu bydlet - možná. A možná si občas i nechá líbit Vaši přízeň.

Často jí ten sladký život závidím, nemusí si totiž řídit budíka na 6.30 a běžet na autobus za účelem lovu myší. Nejoblíbenější kus ,,nábytku" - lednice se otevře kdykoliv je o to požádáno. Sbor vrátných je k dispozici 24 hodin denně, včetně nočních hodin, kdy ani po příchodu z bujarého flámu nedostane válečkem po hlavě, naopak dostane se jí vřelého přijetí, neb si oddychnete, že se Její Výsost nestala obětí kun laškujících na střeše nebo nějakého jiného zlotřilce.

A  odměna za vaši péči? Pominu-li fakt, že si myši nedělají ve špajzu piknik a získáte pocit, že je někdo ještě línější než vy, nic dalšího nečekejte. Pokud Vám tu a tam číča přijde vrnět do ouška a ,,namasírovat" záda berte to jako mimořádný bonus navíc.

P.S. Všichni jistě pochopili, že termínem "kočkodrom" nemám na mysli pražské výstaviště - toto slovní spojení používám - coby název našeho dvora, dávno před tím než se ujalo v Holešovicích....Podobně znějící " kočkodron" se sice nabízí jako jako téměř stejně znějící náhražka, ale bohužel trochu zavádějící - a to přes to, že si kočku "pilotující" dron dokážu docela dobře představit. Tedy alespoň ta naše by to určitě zvládla... 

Tisk na plátně 42 cm x 50 cm. Nebo tisk na matném papíře o vyšší gramáži ( 300g/m2 )- cena dle velikosti. V případě zájmu mě prosím kontaktujte vnitřní poštou, abychom dohodly podrobnosti. Chodím do práce, tak nemohu hned druhý den jet tisknout. Pro jistotu je nutno počítat s 14denní dodací lhůtou. V Praze a Kladně možno předat osobně.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Motiv:
zvířata
,
lidé
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
81.74 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
pouze 1 ks | k odeslání do 2 dnů * K odeslání: 17.12.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: ihned od dostupnosti
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
Toto zboží prodejce nezasílá do zahraničí.
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Popkan.y
Katalogové č.: 3637391
Počet zobrazení: 566x
Vloženo: 9.3.2013
Počet udělených: 302x