Dekorativní svícen s voňavými oříšky

POZOR - SVÁTEČNÍ   SLEVA!!!

Tradiční dekorace pro příznivce přírodních materiálů v klasické jarní barevnosti - na výrobu tohoto svícnu byla použita betonová nádoba na krmení domácího zvířectva vyrobená ručně cca před 50 lety pradědečkem a nedávno nalezená v suti na starém statku. Nádoby byly očištěny, pečlivě vymyty, dno bylo zabroušeno a buď byly ponechány v původním rustikálním vzhledu nebo byly přestříkány vodou ředitelnými barvami. Nástřik je záměrně nepravidelný pro zachování struktury starého ručního výrobku. Dno bylo opatřeno plstěnými lepkami pro ochranu podkladu.

Tento jedinečný kousek je kromě tradičního dekorování přírodními ozdobami přikrášlen i plstěnou bordurou v jarním vzhledu. Byl inspirován pohádkou "Tři oříšky pro Popelku", zde oříšky slouží ke kápnutí aromatického olejíčku a dlouhou dobu šíří jemnou vůni.

Na požádání lze impregnovat nástřikem bezbarvým lakem na ochranu před povětrnostními vlivy a poté lze svícny použít i v exteriéru (terasa, balkon, hřbitov).

Rozměry v cm: cca 16 x 20 (š x v)

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
romantický
,
přírodní
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
9.69 €
doprava
Poštovné a balné: 9.30 €
Platba předem
Česká pošta - balík obyčejný9.30 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: macekbyst
Katalogové č.: 9408971
Počet zobrazení: 2x
Vloženo: 19.3.2018
Počet udělených: 7x