Domů Zboží Od BG Photography

Diář KŮRA 2016

Cena není dostupná
za 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby
Údaje nejsou k dispozici. Kontaktujte prodávajícího.

Další zboží od BG Photography

Katalogové č.: 6644813
Zobrazení: 251x
Vloženo: 16.9.2015
Počet srdcí: 34x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.

Kroužkový A5 diář s autorskou barevnou fotografií na titulní straně. Pro všechny obdivovatele přírody, vzorů a detailů. Minimalistický, stylově čistý. Vhodný pro muže i ženy. Ručně vázaný!

Barevná fotografie je vytištěná na kvalitní papír, nalepena na karton, který tvoří titulní stranu diáře. Ražba letopočtu je decentní, stříbrná. Zadní strana je opět z recyklovaného kartonu potažená černým papírem. Pro tento diář jsem zvolila stříbrnou kroužkovou vazbu a k tomu ladící šedou gumičku na zajištění.

Uvnitř diáře najdete týdenní kalendárium v českém a anglickém jazyce z recyklovaného papíru, které obsahuje: osobní údaje, plánovač dovolené, plánovací kalendář, roční výhled a samotné kalendárium. Vlevo týdenní plán, vpravo potom místo pro poznámky. Na konci diáře deset čistých listů. Přední výlep je čistý, na zadním výlepu najdete filozofii firmy, která pro mě bloky vyrábí a kontakt na mě. Každý diář je opatřen saténovou záložkou.


Koupí tohoto bloku rovněž podpoříte sociální firmu, která dává pracovní příležitosti lidem, kteří na trhu práce jen velmi těžko hledají pracovní uplatnění. Firma, se kterou spolupracuji, poskytuje i psychosociální podporu  a nabízí možnost získat nové dovednosti  právě takovým lidem, kteří to potřebují nejvíce.

K tomuto diáři si rovněž můžete vybrat zápisník, všechny najdete zde. 

Nutno brát v potaz, že se jedná o ruční práci, tudíž každý kus je originál a může mít drobné odlišnosti.

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--