Didaktická kostka kačenková 3(hraní a sezení)

Další z řady autorských hraček a "pracovních" nástrojů. Kostka je určená pro procvičování dětské motoriky pro děti od 3 let, ale s dozorem rodičů se dobře zabaví i dítě mladší. Je signována značkou bara S a dodávána s podrobným návodem k údržbě.

Vyrobeno z lásky k dětem.

Model, který Vám kostku předvádí má 19 měsíců.

V tomto provedení bude jen tento jediný kus.

Kostka je vyrobená převážně z nových pevných kvalitních materiálů. Pro svou neopakovatelnost jsou však použity i pečlivě vybrané zrecyklované kousky, což jim neubírá na kvalitě. Bližší info níže v textu. Velikost cca 26 x 26 x 26 cm.

Ke struktuře:

Vnitřní kostka má svrchní bavlněný obal na zip (pratelný na 40°C) plněný polystyrenovýma kuličkama atestované výrobcem pro děti do 3 let. Je lehká a určená i pro sezení. Unese i dospělého. Dodávám vloženou ve vnějším obalu zipem dolů, takže se k nim děti nedostanou. Vydavá cinkavý zvuk.

Vnější kostka je vyrobená z různých hmatově a barevně zajímavých materiálů (pratelná na 40°C). Má zelenou manžestrovou stranu s sedačkovou sponou. Dále koženkovou hnědou s kapsičkou pro nejmilejší hračku a zipem pro nácvik. Červenou pro nácvik mašliček. Modrou riflovou pro zapínání knoflíků (nejmenší má 27 mm a všechny jsou pevně přišity). Kačenkovou stranu, pro kompletování kačenek za použití suchého zipu (dítě si procvičí kompletování správných tvarů). Kačenky jsou plněny dutým vláknem do dětských hraček. Žlutou s úpletem skrývající kachničku. Zapínání je na zip skrytý nenechavým dětským prstíkům.

Vše je předepráno v mýdlových ořeších. Nemusíte se bát barevné nestálostí, srážení, či alergických reakcí na běžné prášky.

Další dětské hračky a pomůcky naleznete zde.

recy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K výrobě byly použity tyto recyklované materiály. Červená úpletovina, modrá riflovina, kachničková látka, sedačková spona a knoflíky (důkladně očistěné lihem).

autorská licence bara S

 

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: bara S
Katalogové č.: 800313
Počet zobrazení: 1768x
Vloženo: 8.4.2010
Počet udělených: 105x