Dlouhý Perlový Náhrdelník a náušnice: JEDINEČNÁ
Dlouhý Perlový Náhrdleník: JEDINEČNÁ
 
Pravé říční perly, Hamsa - Ruka Fatimy: Měď pozlacená růžovým zlatem, Hedvábný střapec...
Délka náhrdelníku: 50 cm
 
x
 
ENERGIE NÁHRDELNÍKU:
"Milovaná, na světě nenajdeš dvě stejné perly, každá je jiná, každá je jedinečná stejně jako Ty...
 
Probuď se do své ženskosti - v očích záře, na rtech jemn úsměv, srdce dokořán...
 
Jsi jako perla, milovaná... krásná, jemná, jedinečná, nádherně ženská. Máš v sobě všechny barvy, neseš uvnitř duhu... jsi drahocenný poklad - ANO, Ty!"
 
x
 
HAMSA - RUKA FATIMY:
Ruka Fatimy je ochranný předmět, označovaný také jako „hamsa“ nebo „khamsa“. Jedná se o ochranný amulet ve tvaru ruky, který je rozšířený zejména v Severní Africe a na Blízkém východě. Symbol reprezentuje ženskost, má ochránit lidi před nebezpečím a podpořit plodnost, kojení, zdravé těhotenství a ochránit slabé. Představuje požehnání, moc, štěstí a sílu.
 
x
 
PERLA:
Rozvíjí smysl pro krásu, něhu a láskyplnost. Chární před nebezpečím. Násává negativní a zlé vlivy a přeměňuje v opak. Vyzařuje pozitivní energii. Působí jako okno do duše. Posiluje intuici a představivost.
 
Ochrana před negativním vlivem. Pomáhá při vyjadřování svých pocitů.
 
Perla se jako jeden z nejznámějších symbolů ženy spojuje v mytologii a astrologii s ženskými planetami: Měsícem, Venuší a Neptunem.
 
Nejčastěji je chápána jako lunární symbol, stejně jako stříbro, je spojovaná s vodou a ženou, a jako taková je v mnoha kulturách jedinečná. Dávat do souvislosti perlu a Měsíc s ženskou energií zdůrazňuje na ženě moc pravidelného obnovování a rytmického proměňovaní, jež se podobá dešti, plodnosti a rostlinám. Perla může léčit díky své lunární energii na fyzické a duchovní úrovni, je schopna pozvednout emotivní svět člověka a darovat lásku, jako matka.
 
Ovšem symbolika perly je ještě širší. Jako Luna symbolizuje také cesty, společenský život, obchod, popularitu a představivost. Podřizuje se a skrývá se, pozměňuje se a znovuobnovuje - v tom je její síla a krása.
 
U starých Řeku byla perla emblémem lásky a manželství. Na východě je zdůrazňovaná její erotická moc a díky tomu se o ní také myslelo, že je afrodiziakem.
 
Perla je v mnoha náboženstvích znakem božského nebo duchovního světla. Buddhisté uctívají perlu a připisují jí magické a mystické vlastnosti. Ve Védách je perla šperkem dobrého štěstí.
 
Mýty a legendy perlu popisují slzy Měsíce a kapku rosy na škebli, jako poklad, který hlídají draci na dně propasti.
V Čechách se věří, že perly na svatbě přináší slzy, co je úplně jinak než v jiných kulturách východu nebo západu. S perlami je, stejně jako s ženou, spojena jakákoli voda (nejenom slzy), a voda znamená plodnost a pružnost.
 
x
NÁUŠNIČKY K NÁHRDELNÍKU ZDARMA JAKO
Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
perla říční
,
ostatní
Styl:
přírodní
Určení:
ženy
Materiál:
pozlacené
,
měď
,
ostatní
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
62.52 €
doprava
Poštovné a balné: 4.29 €
Platba předem
Česká pošta - balík doporučený4.29 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
pouze 1 ks | k odeslání do 4 týdnů * K odeslání: 15.10.2018 Dostupnost: do 3 týdnů Termín odeslání: do 3 dnů od dostupnosti (po-pá)
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Fam Adonai
Katalogové č.: 9519631
Počet zobrazení: 13x
Vloženo: 30.4.2018
Počet udělených: 2x