Exklusivní pedigové ozdobičky - úvod

Vánoce, svátek, který navozuje pohodovou atmosféru, lásku v srdcích, smíření.....

Vánoční výzdoba je kouskem každého z nás a pokud Vás osloví přírodní materiály, lidský um a lidová tvořivost, která k vánocům neodmyslitelně patří, můžete si vyzdobit stromeček či interier právě takovýmito tradičními a přitom netradičně originálními dekoracemi, které budou vždy nadčasové :o).

Ozdoby, které ve variantách nabízím jsou všechny použity na obrázku stromečku z úvodní fotografie. Každá je výjimečná a každá je originální. Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční práci, může být ozdoba jemně odchylná.

Všechny ozdoby na stromečku mají již svého majitele. Sami si můžete vybrat z ozdob připravených pro Vás v nabídce variant nebo se domluvit na přání.

Výroba je vzhledem k použitému velice tenkému pedigu pracná na přesnost i čas. Výroba takové každé jedné ozdoby zabere okolo 2-3 hodin čisté práce.  Výsledek stojí rozhodně za to a jako ozdoba bude dlouho krásná a vždy originální a s přírodním nádechem a lidským umem bude naplňovat tradici Vánoc po dlouhé roky. Ozdobu si můžete sami přizdobit dle svých požadavků na barevnost pentličkami s vánočním či jiným vzorem :o).

Ozdoba je ošetřena včelím voskem. Impregnace včelím voskem patří mezi nejlepší impregnace pedigu vůbec. Včelí vosk dodá ozdobám slámový, medový vzhled a ozdůbky jsou příjemně voňavé a velmi pevné, snadno odolají náhodnému pádu.......

Můžete kombinovat s dalšími ozdobami z mého obchůdku. Protože se jedná o přírodní materiál a impregnaci včelím voskem, nemusí mít ozdoby jeden barevný ton, všechny dohromady spolu ale báječně ladí.

Cena (pokud není uvedeno jinak) je vždy za kus. Vybírejte z jednotlivých kousků :o).

Při zakoupení více ozdobiček v obchůdku, pouze jedno poštovné ve výši Kč 60,-.

Děkuji, že respektujete autorská práva. 

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
přírodní
,
starobylý
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
2.70 €
doprava
Poštovné a balné: 4.89 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce4.89 €
Možnosti platby:

  Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
  Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: U Pihulky
  Katalogové č.: 6863377
  Počet zobrazení: 601x
  Vloženo: 19.11.2015
  Počet udělených: 481x