Hedvábný šátkošperk s tyrkysem a býčím okem
Ke každé objednávce knoflíkový šperk z mého dalšího obchodu Knoflikprostesti :-)

Jemná a lehká hedvábná šála, dovoz látky z Itálie. Šálka sešitá podél do tunelu, konce šálky spojené náhrdelníkem s tyrkysem a býčím okem (ve spolupráci s "Léčivé šperky"). Lze omotat 2 x  kolem krku.

Materiál: 100 % hedvábí, tyrkys, býčí oko.

Používám kvalitní zahraniční látky s výraznými motivy. Šála se tak stává originálním a nepřehlédnutelným módním doplňkem. 

Tyrkys je považován za kámen štěstí. Velmi si ho vážili v Osmanské říši, dále Aztékové, Tibeťané a Egypťané pro jeho magické účinky. Indiány je považován za strážce těla, který dokáže ochránit před neštěstím a nehodami. Tyrkys je symbol modrého nebe a moře. Má schopnost rozptýlit negativní pocity a vjemy, případně je vstřebat dříve než se uloží v našem vědomí. Vzácná kombinace modré a zelené nás učí udržovat rovnováhu mezi duchovními ideály a životní energií Země. Podle tradice tyrkys vytváří svojí vibrací kolem našeho těla jisté silové pole, chránící nás před zlými duchovními silami. Ochraňuje nás před černou magií a škodlivými vlivy prostředí. Nejvzácnější a nejpodivuhodnější je barevná změna, která nás varuje před osudovými ranami a změnami zdravotního stavu. Krátkým pobytem na slunci se jeho jasné barvy opět navrátí. Měl by napomáhat při zánětlivých onemocněních krku, průdušek a plic a při srdečních obtížích.

Takzvané Býčí oko jehož barva je jen vzácně přírodního původu, je kámen vitální energie. V centru třetího oka posiluje sebedůvěru, paměť a koncentraci. Jeho místo je však zejména na čakře základu, kde uvolňuje svalová napětí a křeče. Aktivuje pohybové ústrojí, mírní záněty nervů a jejich průvodní bolesti.

Čerpáno z knihy: Skrytá moc drahých kamenů od Josef Pavel Kreperát nakladatelství Granit

Doporučuji prát v ruce na  30 °C, před praním odepnout řetízek a nenechávat kaplíky připevněné k šálce dlouho ve vodě, po praní je vysušit.

Rozměry: délka šálky 124 x dvakrát 20 cm, délka řetízku i s kaplíky 25 cm, šířka největšího kamene 1 cm.

PROSÍM NEKOPÍRUJTE NAŠE VÝROBKY.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
elegantní
,
romantický
Materiál - textil:
hedvábí
,
ostatní
Určení:
ženy
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Cena není dostupná
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:

  Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
  Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: FashionDesign
  Katalogové č.: 5811165
  Počet zobrazení: 52x
  Vloženo: 5.12.2014
  Počet udělených: 99x