Individuální kurz kreativní fotografie pro každého

Co je dobrá a co špatná fotografie? To nikdo nedokáže objektivně zodpovědět. Dobrá fotografie je pouze ta, která zaujme svého diváka. Za léta existence fotografie fotografové objevili základní principy, které k takové zajímavé fotografii pomohou. Principy, podle kterých všichni tvoří fotografie, které zaujmou diváka technickou dokonalostí, příběhem nebo jen správnou kompozicí zajímavých prvků. Těchto pár jednoduchých principů je velmi snadné pochopit, osvojit si a pak už záleží na každém, jaký osobní styl do svých fotografií přidá.


V kurzu kreativní fotografie pro začátečníky se budeme věnovat právě těmto základním principům, bez kterých se žádná dobrá fotografie neobejde. Díky jednoduchým pravidlům a trikům přestanete jen cvakat momentky a začnete přemýšlet, jak vytvořit kreativní fotografii.


Kurz je ideální pro toho, kdo si pořídil svou první zrcadlovku a není si jist, jak takovou techniku správně využít.Hlavní body kurzu:
Základní pojmy - co to je kompozice, hloubka ostrosti, proč nás zajímá ve fotografii čas a k čemu je hodnota ISO. Zjistíte, že většinou nepotřebujete extra drahý aparát, abyste udělali dobrou fotku. A také si řekneme, že ne vše jde dobře vyfotit (v rozporu s tím, co tvrdí jásavé nadpisy příruček o focení) a jak se takových špatných fotek raději vyvarovat.
Jak nastavit fotoaparát pro kreativní fotografii - neučte se manuál, v jednoduchosti je síla. Vystačíme si s pouhými třemi zásadami.

Kompozice jako základ dobré fotografie - aneb všechno je o tom, jak dostat na snímek to, co chceme, a jak to udělat zajímavé pro oko diváka.

Osvědčené tipy pro kreativní fotografii - aneb triky, které zná a používá každý fotograf. Od kouzla minimalizace, až po porušení pravidel.
A samozřejmně otestování všeho řečeného při reálném focení, diskuse o snímcích, má nelítostná kritika...

Průběh kurzu:
Sejdeme se v pražské kavárně a během cca hodiny, spíše dvou, probereme nezbytnou teorii - nad fotografiemi si ukážeme, jak jednoduchá pravidla pomáhají fotografům k tvorbě zajímavých fotek. Poté už se vypravíme ven, kde si při procházce městem vyzkoušíme vše v realitě.Kurz je individuální - to znamená, že se kdykoli přizpůsobím tomu, co zajímá právě vás. Kurz je možno absolvovat i s přáteli, nejlépe však maximálně se třemi fotografy.


Celková doba trvání kurzu - cca 4-5 hodin, dle vašeho zájmu a nadšení. Kurzy se konají vždy o víkendu po osobní domluvě.

Kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
128.72 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
2 ks | k odeslání do 2 týdnů * K odeslání: 30.10.2018 Dostupnost: do týdne Termín odeslání: ihned od dostupnosti
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
Toto zboží prodejce nezasílá do zahraničí.
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Radek Fiala
Katalogové č.: 2548212
Počet zobrazení: 710x
Vloženo: 18.3.2012
Počet udělených: 33x