Domů Zboží Od Krkosha

Jabloňová dóza zdobená poutkem z tisu

Cena není dostupná
za 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
* Doprava zdarma je k dispozici pro některé varianty dopravy a platby
Platba předem
ZDARMA - Česká pošta - balík doporučený0 Kč
Možnosti platby
Platba bankovním převodemPlatba bankovním převodem

Další zboží od Krkosha

Katalogové č.: 11604178
Zobrazení: 34x
Vloženo: 4.7.2020
Počet srdcí: 10x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.

Tato dóza je vyrobena především z jabloně domácí. Dále je také použito dřevo jasanu ztepilého,  javoru klenu, smrku ztepilého a úchytka je vyrobena z krásně vybarveného a rosteného dřeva tisu červeného. Všechno použité dřevo je z našeho dvora, či blízkého okolí.

Dóza může v interiéru posloužit například jako originální šperkovnice. Lze ovšem využít vaší nápaditosti pro jakákoli jiná využití, či jen tak si uschovat rozličné drobné poklady.

Je vyrobena starou technikou vsazování dna za využívání přirozeného sesychání dřeva. Dříve se touto technikou vyráběly různé nádoby, či putýnky ke všednímu využití především z dobře opracovatelného lipového dřeva. Tuto techniku jsem oživila a zaměřila se na dřevo s barevnou kresbou.

Z vnější strany je krabička vybroušena do hladka tak, aby byl podtrhnut a zvýrazněn krásný kontrast jabloňového dřeva. Ze strany vnitřní je opracována dlátem a jeho stopy jsou záměrně ponechány.

Velikost: délka: 12,5 cm, šířka: 10,5cm, výška včetně víka s úchytkou: 14,5cm

Ošetřeno certifikovaným olejem, určeným pro styk se suchými potravinami

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--