Jmenovka na dveře, schránku matně zlatá 9x5cm

Jak cedulky vypadají a k čemu slouží?

     Cedulky vypadají velmi dobře, řekl bych, že v reálu vypadají mnohem lépe než v náhledech, zlatá a stříbrná barva se totiž velmi špatně fotí. Mají velmi lesklý a hladký povrch. Díky jemnému rýhování vypadají honosně. Dají se použít jak na  domovní dveře, poštovní schránku, ke značení nádob, předmětů, nebo podstavců na poháry, značení vystavených exponátů. Je možné je využít také jako vizitky, firemní cedulky, informační značení atd. Prostě tam, kde je potřeba hezkou, elegantní cedulku s libovolným nápisem, logem, fotem nebo obrázkem.

 Z čeho a jak jsou vyrobeny?

   Cedulky jsou vyrobeny z hlinikového plechu opatřeného velmi odolnou lakovou vrstvou, do které je za vysokého tlaku a teploty 200°C vpraven tisk tzv. sublimací. Cedulky jsou odolné proti povětrnostním podmínkám, mohou být tedy umístěny v exteriéru. Na cedulky lze tisknout nejen černou barvou, ale i ostatními barvami, jen tisk nemá bílou barvu, tedy čím je barva světlejší, tím je průhlednější.  Barvy na cedulkách vypadají většinou dobře, pokud se mi tisk nezdá dobrý posílám po tisku reálný náhled (foto výsledné cedulky) a není problém následné úpravy, takže se neobávejte experimentu.

Jak je to s velikostí cedulek, je pevně daná?

     Ne, velikost není pevně daná, je libovolná. Cedulky vystavuji v nejobvyklejších rozměrech, který pokud potřebujete je možné změnit. Cena se většinou moc neliší, jen minimální cena je cena cedulky 10x3cm. Maximální velikost cedulky jakou mohu vytisknout je cca 30x30cm, za jistých podmínek je možné tuto velikost překročit, je nutná konzultace na konkrétní poptávku.

Jak dlouho cedulky vydrží?

  V interiéru je trvanlivost cedulek neomezená, v exteriéru záleží na umístění. Pokud jsou cedulky vystaveny celodennímu slunečnímu záření, slunce barvy po letech začne šisovat. Nyní používám nejnovější barvy, kde výrobce uvádí zvýšenou odolnost proti UV záření. Prozatím mám cedulky na slunci druhým rokem a není patrná výrazná změna. S původními barvami mi cedulky vydržely skoro 5 let a stále byly použitelné, jen už byly okoukané, tak jsem je vyměnil. Vzhledem k ceně cedulek a  bezúdržbovému nasazení nemají konkurenci.

Jak cedulku připevním?

   To je celkem jednoduché, cedulky jsou na zadní straně opatřeny kvalitní oboustrannou lepicí páskou, stačí sundat ochrannou fólii a cedulku přilepit. U větších cedulek je možné nechat vyvrtat dírky a to zcela zdarma.

Jak mám v případě zájmu objednat?

 Pro objednání mi pošlete jméno(a), nebo nápisy, která(é) chcete mít na cedulce. Můžete mi napsat druh písma - nejlépe standartní windows písmo.  Je možné poslat i logo popř obrázek a pod. Můžete také upřesnit umístění  jmen barvu písma ... 

Kdy cedulku dostanu?

Po obdržení objednávky v co nejkratší době pošlu náhled na cedulku, pokud se bude líbit, potvrdíte mi zprávou, že ji schvalujete a po připsání platby cedulku většinou do 2dní vytisknu a odešlu. Cedulky posílám doporučenou zásilkou české pošty. Ve většině případů jsou zásilky druhý den od odeslání doručovány. Pokud není takto doručena, většinou leží na dodací poště, je vhodné se informovat přímo na poštovní přepážce, nebo tam zatelefonovat. 

Je možné poslat cedulku obyčejně když chci ušetřit na poštovném? 

 Ano je to možné, ale nedoporučuji to. Zásilka může cestovat libovolně dlouho a pošta neručí za nedodání. Pokud se zásilka ztratí,  není možnost náhrady ani ze strany pošty ani z mé.  Ta úspora za toto riziko jistě nestojí, doporučená zásilka je pojištěna. Pokud si to ale přejete, odeslání obyčejné zásilky mám potvrzené, toto  potvrzení nelze uplatnit při reklamaci, slouží pouze pro informaci, že jsem skutečně zásilku odeslal na uvedenou adresu.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
elegantní
Materiál:
plech
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
3.83 €
doprava
Poštovné a balné: 3.13 €
Platba předem
Česká pošta - psaní doporučené3.13 €
Možnosti platby:
  999 ks | k odeslání do 2 dnů * K odeslání: 21.1.2019 Dostupnost: skladem Termín odeslání: ihned od dostupnosti
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
   
   
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: malopotisk
  Katalogové č.: 4831897
  Počet zobrazení: 493x
  Vloženo: 13.2.2014
  Počet udělených: 76x