KA_LEN_DIAR 2013 (Diář 2013 - velký) / no. 645

Diář 2012

Velký diář


ORIGINÁLNÍ DIÁŘ PRO ROK 2013 / velký

čtverec 15x15cm

recykl - desky vyrobené z kanystrů, tištěno na 100% recyklovaný papír

ruční výroba

desky vyráběla chráněná dílna Salet

každý kus je originál

obsah se zaměřením na neziskový sektor, ekologii, sociologii, geografii a historii.

malý rozum do kapsy: první pomoc, seznam kosmetiky, která není testována na zvířatech, seznam škodlivých Éček, seznam vegetariánských restaurací v Praze, Plzni a Brně, kdy se co sklízí v ČR, ministři zvolení v roce 2010, rozložení křesel v poslanecké sněmovně, převody jednotek, co je to větší než malé množství, kde seženete recyklovaný papír, jogínský Pozdrav slunci, Origami, něco málo ze zeměpisu (včetně map) a tabulky na jízdní řád.

---

Podrobný popis:


Naším cílem je v co největší míře znovu využívat, přetvářet materiály vyrobené za jiným účelem (jako je např. kanystr od oleje), které již dosloužili a jsou určeny k likvidaci. Touto cestou prodlužujeme jejich životnost (přímou recyklací) a snažíme se tak nepodporovat výrobu nových komponentů, ale vystačit si s tím, co již je. (Roční celosvětová produkce polypropylenu, ze kterého se nejčastěji kanystry vyrábí přesáhla 30 miliónů tun.)

Diáře jsou tištěné na Recyklovaný papír (Lettura recykl, formát A4) vyhovující přísným ekologickým normám. Formát diářů (A6) je přizpůsoben tak, aby při rozřezu nevznikal žádný odpad.

Desky vyrábíme ve spolupráci s chráněnou dílnou Salet o.s., která je zaměřena na integraci lidí se zdravotním a duševním onemocněním.

Desky jsou vyrobené z posbíraných kanystrů od všeho možného. Připevnění samotného diáře je vymyšleno tak, že ho lze jednoduše z desek vyjmout a vyměnit za další ročník. Na příští rok chystáme prodej i samostatných vnitřků diáře, proto staré desky nevyhazujte - mohly by se hodit.

Kategorie:
Barvy:
Styl:
hravý, veselý
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: LEN M.
Katalogové č.: 3331777
Počet zobrazení: 179x
Vloženo: 8.12.2012
Počet udělených: 2x