Domů Zboží Od HelenaG

Kalendář Chladnokrevníci 2022

195 Kčza 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Toto zboží není možné zakoupit. Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 11.10.2022 00:00 z důvodu "Dočasně uzavřeno.".
Tohle se líbí i dalším! Pospěšte si, tohle zboží si chce zakoupit dalších 22 zájemců.
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 11.10.2022 00:00 z důvodu "Dočasně uzavřeno.". K odeslání: za měsíc a více Dostupnost: do 1 pracovního dne Termín odeslání*: do 2 pracovních dnů od dostupnosti (po-pá)
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce290 Kč
Možnosti platby
Platební kartyPlatební karty
Platební tlačítkoPlatební tlačítko

Další zboží od HelenaG

Katalogové č.: 12832152
Zobrazení: 2057x
Vloženo: 14.10.2021
Počet srdcí: 90x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.

Lesní pracanti, kamarádi do deště, charakter, ochota a síla. Chladnokrevní koně. A lidé, kteří s nimi tuhle dřinu žijí. To je kalendář pro rok 2022.

14. ročník kalendáře! Díky vám!! ♥

Možná se tomu ještě někteří stále diví, ale tak vypadá jejich každodenní chleba. Žádné líbivé okamžiky, nastavování se fotoaparátu nebo stylizace do "role". Prostě dělají svou práci, já cvakám obrázky a les a světlo nám k tomu tvoří neopakovatelnou kulisu. Nikdy nepřestanu být vděčná, že mám tu možnost, čas, prostředky, ale hlavně jejich souhlas a nadšení, abych to celé mohla poslat dál. ♥

Věřím, že při otáčení stránek se vám vždy vybaví vůně jehličí a smůly, pocítíte horký, vlahý dech a dotyk nozder ve svých dlaních a budete mít chuť jít se za nimi do lesa podívat. :)

Tak tedy posílám a moc vám všem děkuji. ♥

Doufám, že i tento kalendář potěší spoustu lidí ve vašem okolí. Nakonec vaše babičky a dědečkové práci koní v lese znají. Vaši prarodiče je mívali na statku. A mnoho z vás je miluje prostě pro jejich neskutečný charakter. Užijte si je :)

Vážím si vašeho neutuchajícího zájmu a podpory. ♥

.

Pár technických dat, ale ty vy už dávno znáte... ;)

  • Rozměry kalendáře: 46 x 33 cm (je o něco větší, než A3)
  • lesklá křída 250 gr. (přidali jsme!)

Kalendář je tištěný na ofsetu v profesionální tiskárně a tedy je vhodný i k pozdějšímu zarámování fotografií. Takže jako vždy kupujete "dva v jednom".

Potěšte sebe, své chlapy, táty, strýce, dědy a babičky. Dejte jim něco, co se dotkne jejich srdce. ♥

________________________________________________

Od 10 kusů jde poštovné za mnou.

Dopravu vybírám vždy podle aktuálního vytížení dopravců a nabízím jednotnou cenu za obal i zaslání. Pokud vyloženě nějakého dopravce nechcete, prosím, napište mi to pod objednávkou. Děkuji.

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--