Kamenný opál - kabošon  5,1ct (č49)

Kabošon z kamenného (boulder) opálu

velikost / váha
10x10x4mm  / 5,1 ct
původ
Qeensland - Austrálie
očista kamenů
teplou proudící vodou
nabíjení kamenů
nabíjíme v noci za měsíčního světla
čakra
1. čakra - Múladhára
2. čakra - Svádhišthána
5. čakra - Višuddha
6. čakra - Ádžňa
7. čakra -  Sahasrára
astrologické znamení            
Rak, Váhy, Štír, Ryby, Panna, Střelec, Vodnář, Beran
duchovní rovina
posilňuje mystické a jasnovidné schopnosti, minulé životy, astrální projekce, meditace, šamanské cesty, napomáhá k objevení skutečného já, ochraňuje, akceptování nedostatků

Opál obecně: jméno opálu pochází ze sanskrtu, ze slova "upala", což znamená "vzácný kámen". Opál je amorfní minerál, t. j. netvoří krystaly, ale spíš podlouhlé struktury (jako stalaktity). Opál zesilňuje osobnostní rysy člověka, který ho nosí. Poskytuje inspiraci a představivost, podporuje spontánnost a umělecké sklony. Pomáhá nám s nadhledem a netradičně řešit těžké situace. Postará se, aby tomu, kdo ho nosí, se nikdy nekřivdilo. Probouzí a posilňuje v nás mystické a jasnovidné schopnosti přes naši intuici a pochopení širších souvislostí. Používá se na rozpomenutí na minulé životy. Pomáhá při astrální projekci a učení se skrze meditaci. 

Je to citlivý kámen s jemnými energiemi. Zpřístupňuje kosmické vědomí a probouzí duševní a mystické vize. Podněcuje originální a dynamické tvůrčí síly. Napomáhá k objevení a projevení skutečného já svého majitele. Opál dokáže pohlcovat i vysílat. Přijímá myšlenky a pocity z okolí, zesiluje je a vrací je k jejich zdroji. Jedná se o kosmický kámen, který nás učí, že vše, co vyšleme ven, se nám zase vrátí. Opál působí jako ochranný kámen a pokud je správně naprogramován, učiní vás nepostřehnutelnými či neviditelnými. Lze jej použít, pokud se chcete odvážit na nebezpečné místo. Svou úlohu splní i při šamanských cestách, kde je třeba být neviditelný.

Boulder opál: je známý jako "kámen šťastných snů a proměn", přičemž ty sny vyplývají z lepšího poznání vlastního potenciálu a bezproblémového akceptování vlastních nedostatků. Šťastné proměny zase vyplývají ze schopnosti vynést na povrch svůj potenciál. O opálu se všeobecně říká, že nás dělá hezkými uvnitř, že vynáší na povrch vnitřní krásu. Zvyšuje naše spirituální spojení se zbytkem světa a podporuje široké porozumění, které je předpokladem moudrosti a mistrovství. Potlačuje příliš aktivní korunní čakru a podporuje třetí oko a hrdelní čakru. Když jsou tyto čakry v rovnováze, jsme schopni přijímat a analyzovat informace a naše vědomosti se snoubí s intuicí a všeobecnou pozorností a otevřeností. Najúčinnější je, když se nosí v blízkosti srdce.

Pomáhá člověku prožívat radost, vyjadřovat ji a nakazit jí i druhé. Pro svůj opalizující vzhled může být přiřazen všem energiím, planetám a elementům. Australské opály jsou považovány za jedny z nejkrásnějších. 


free counters

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
2.52 €
doprava
Poštovné a balné: 5.82 €
Platba předem
Česká pošta - balík cenný5.82 €
Možnosti platby:
  • PayPal
pouze 1 ks | k odeslání do 3 dnů * K odeslání: 23.8.2019 Dostupnost: skladem Termín odeslání: do 3 dnů od dostupnosti (po-pá)
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Probuď se
Katalogové č.: 2562756
Počet zobrazení: 88x
Vloženo: 23.3.2012
Počet udělených: 2x
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím