Kapří Abeceda

Kapří Abeceda aneb učení nemusí být mučení, textilní hračka k výuce abecedy, psaní, motoriky a dalších dovedností ...

Co v tom Kapříkovi je ...

Jsou tam písmena a k tomu příslušné obrázky, jsou tam knoflíky a poutka k trénování motoriky, je tam ve schované kapsičce tabulka z tvrdého průhledného plastu, na které dítko může psát a kreslit tabulovými fixy nebo může tabulku položit na písmena či obrázky a obkreslovat. Do kapsičky se vleze ještě i nějaká drobnost, kapřík má ucho, tak může někde viset v pokojíčku a má popruhy, takže je ho možno nosit jako batůžek a když bude třeba, poslouží i jako polštářek. 

O kapříkovi ...

Tělo kapříka je dlouhé 45 cm, kapřík má v bříšku schovanou kapsu, ve které je na textilní šňůrce průhledná plastová tabulka rozměru 17x7cm (při praní ji lze sundat), kapsa je uzavřená dvěmi packami na knoflík. Rybí tělo, hřbetní, ocasní, prsní ploutvičky jsou vycpány polyesterovým rounem, tělo je naví ještě vyztuženo platazotem. Na druhé straně kapříka jsou popruhy (lze ho nosit jako batužek) a ucho (na držení nebo pověšen)

Rybička má odklápěcí víko, které je dvěmi poutky a dvěmi packami na knoflíky přichyceno k tělu, víko je vyztuženo plastazotem a vyměkčeno polyesterovým rounem, na vnitřní straně víka je velký nápis KAPŘÍ ABECEDA z ručně našitého filcu.

Na jedné straně šupinek jsou písmena z ručně našitého filcu, na druhé straně jsou vyšity příslušné obrázky začínající na stejné písmeno, šupinky jsou vycpány plastazotem.

Materiál ...

Na kapříka jsou použity bavlněné látky barevné a látky ručně domalované barvami Javana. Odklápěcí víko, tělo, šupinky jsou vyztuženy plastazotem (zdravotně nezávadný, voděodolný materiál), všechny ploutvičky, víko i tělo jsou vyměkčeny polyesterovým rounem. Psací tabulka je z tvrdého, zdravotně nezávadného průhledného plastu. Vše lze prát v pračce max. na 30°C, plastovou tabulku je nutno sundta.  

Více informací najdete v tomto blogu.

Další Autorské hračky - dostupné - prodané

Není vhodné pro děti do 3 let, obsahuje malé části !

Kapříka lze použít jako haptickou hračku či pomůcku při ergoterapii

Zboží zde vystavené je mnou vlastoručně vyrobené, zpracované dle mých vlastních návrhů.  Děkuji že autorská práva respektujete.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Kwalik
Katalogové č.: 916131
Počet zobrazení: 1422x
Vloženo: 16.6.2010
Počet udělených: 84x