Král čisté energie

Autorský šperk -  přívěsek s žezlovým Křišťálem, lokalita Banská Šťavnica

použita kvalitní nerezová ocel

- pájený bezolovnatým cínem s 4% stříbra

- leštěný patinovaný a povrchově ošetřen antioxidantem

- velikost přívěsku 68x10mm

- jemná patinován

- Křišťál posiluje a čistí všechny čakry

Křišťál

Křemen je díky své jedinečné spirálové krystalické formě nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Nachází se po celém světě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. Pokud jsou akupunkturní jehličky pokryté křemenem, vzroste jejich účinnost o deset procent. Vaše biomagnetické pole se v případě, že držíte v ruce křemen, zdvojnásobí. Současně křemen odstraňuje svalové křeče a chrání před radiací. Vytváří elektromagnetické vlny a odstraňuje elektrostatický náboj.

Práce s krystaly křemene na vibrační úrovni umožňuje naladění na specifickou energii, kterou potřebujeme k uzdravení nebo ke splnění duchovního úkolu. Uvádí energii do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje vzniklou nerovnováhu. Čistí a uzdravuje jednotlivé orgány a jemnější vyšší těla. Současně vede k hlubokému pročištění duše a spojení duševní dimenze s myslí.

Na duchovní úrovni zvyšuje krystal křemene energii na nejvyšší možnou míru. Vyskytuje se v mnoha barvách. Čirý křemen funguje na všech rovinách bytí. Krystaly křemene v sobě ukládají informace jako přírodní počítač a současně představují duchovní knihovnu, která čeká, až do ní někdo vstoupí. Křemen je vybaven rovněž schopností rozpouštět karmickou setbu. Zvyšuje duševní schopnosti a naladí vás k duchovnímu účelu, pro nějž jste vybráni. Pokud se použije při meditaci, dokáže křemen odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Je nejúčinnějším příjemcem naprogramování.

Na mentální úrovni křemen napomáhá soustředění a uvolňuje dosud uzamčenou paměť. Krystal křemene mívá různě tvarované plochy podle toho, jak rychle vznikal. Tyto tvary mají obrovský význam. 

Křemen je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému. Podněcuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Výborně působí při hojení popálenin. Křemen uvádí do vzájemné harmonie čakry a dostává je do souladu s vyššími jemnými těly.

Černý křemen pomáhá v kontaktu s lidmi a potlačuje strach. Uklidňuje mysl, pomáhá porozumět vlastní duchovní podstatě a povzbuzuje naději. Blahodárně působí na orgány v horní polovině těla. Čistí proudění krve a posiluje imunitní systém.

Zlatý léčitel /s přírodní vrstvou chrómu, nažloutlý a průhledný/ umožňuje duchovní komunikaci mezi dvěma světy, a to i na velkou vzdálenost. Současně dodává větší sílu léčení na všech úrovních.

Zelený křemen otevírá a stabilizuje srdeční čakru. Mění negativní energii, podněcuje kreativitu a udržuje rovnováhu žláz s vnitřní sekrecí.

Harlekýnský /pestrý/ křemen v sobě mívá strunky červených tančících bodů. Spojuje základní a srdeční čakru s korunní čakrou, čímž zvyšuje tělesnou a duchovní vitalitu. Udržuje v rovnováze polarity meridiánů a ukotvuje je do éterické roviny. Vytváří harmonii na úrovni vyššího a fyzického nervového systému. Harlekýnský křemen pomáhá při projevech univerzální všeobjímající lásky a funguje jako most mezi duchovním a fyzickým světem. Při léčbě posiluje cévy a paměť, pomáhá překonávat nedostatečnou činnost štítné žlázy. Aktivuje vůli k uzdravení a odstranění nerovnováhy. Současně pomáhá proti malomyslnosti.

Lithiový křemen /přírodně zbarvený s fialovočervenými tečkami/ působí jako přírodní antidepresivum. Jeho mocná léčivá energie jemně odhaluje okolnosti vyvolávající deprese. Neutralizuje zakořeněný strach a trápení. Dokáže proniknout do minulých životů, kde může odstranit kořeny citové nerovnováhy přetrvávající do současného života. Lithiový křemen je vynikajícím očistným prostředkem na čakry. Dokáže rovněž čistit vodu. Mimořádně užitečný je pro léčitele rostlin a zvířat.

Přírodní titan je vetkán do krystalu křemene, který má poté stejné vlastnosti jako křemen duhové aury. Často bývá vrostlý do křemene v podobě kamene obohaceného titanem.

Přírodní duha, jež se nachází v mnoha krystalech křemene, zvyšuje vnímavost k univerzální lásce, zahání vše negativní a rozptyluje léčivou energii do těla i do okolního prostředí.

Tangerský křemen /v přírodní podobě je průhledně oranžový/ je vynikající kámen na léčení následků šoku a traumat, zejména na duševní úrovni. Lze jej použít pro opětovné nabytí vlastní duše a k léčení následků duševních útoků. Tangerským křemenem můžeme léčit minulé životy. Blahodárně působí v situacích, kdy duše cítí, že se dopustila chyby, za kterou musí nyní platit. Duše se od krystalu učí hledat v každé zkušenosti nějaký dar. Tangerský křemen aktivuje a harmonizuje duchovní čakru přičemž současně podněcuje proudění kreativní energie. Může vás doprovodit až za hranice toho, čemu jste byli dosud ochotni věřit, a zavede vás k novým, pozitivnějším vibracím. Názorně ukazuje, kterak „podobné přitahuje podobné".

Tibetský křemen se vyskytuje v podobě krystalů s jedním nebo dvěma hroty. Uvnitř může někdy skrývat černou tečku. Přenáší v sobě rezonanci s tibetskou a ezoterickou moudrostí, která v končinách, odkud pochází, po dlouhou dobu vzkvétala. Při meditaci s tibetským křemenem se lze na tuto moudrost napojit. Takto získané informace potom můžeme instinktivně použít při léčbě a duchovních cvičeních. Křemen umožňuje přístup k záznamům akaši. Tento zředěný, ale přesto uzemněný křemen je obdařen silně soustředěnou energii, která vstupuje do těla, vede k hlubokému uzdravení a dodává sílu jemnému vyššímu tělu. Pokud se používá na fyzické tělo, očistí v něm všechny meridiány a dodá jim energii.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
křišťál
Styl:
elegantní
,
romantický
Určení:
unisex
Materiál:
nerezová ocel
,
cín
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
19.40 €
doprava
Poštovné a balné: 5.25 €
Platba předem
Česká pošta - psaní cenné5.25 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
pouze 1 ks | k odeslání dnes * K odeslání: dnes Dostupnost: skladem Termín odeslání: ihned od dostupnosti
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Ričizhor
Katalogové č.: 8886685
Počet zobrazení: 25x
Vloženo: 2.10.2017
Počet udělených: 8x