Domů Zboží Od Charleene H

Kryštof (obrázek z knížky 'Hajundija')

344 Kčza 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Toto zboží není možné zakoupit. Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 27.1.2021 11:00 z důvodu "Zdravotní důvody a jiné...".
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 27.1.2021 11:00 z důvodu "Zdravotní důvody a jiné...". K odeslání: 1.2.2021 Dostupnost: do týdne Termín odeslání*: ihned od dostupnosti
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby
Údaje nejsou k dispozici. Kontaktujte prodávajícího.

Další zboží od Charleene H

Katalogové č.: 6262110
Zobrazení: 604x
Vloženo: 24.4.2015
Počet srdcí: 236x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.
Důležitá informace: Pohodový a úspěšný rok 2020, s krásnými chvílemi strávenými zde na Fleru, návštěvníkům tohoto obchůdku a svým příznivcům přeje Karla Hanušová :-)

Reprodukce ilustrace k mé knížce ,,Hajundija, zem za zavřenýma očima" (knížku lze objednat v mém druhém krámku zde na Fleru v "Obchůdku pro vás"). Originál je vytvořen kombinovanou technikou - černá propiska, vodové barvy, tempera a pastelky.

 Ukázka textu k obrázku:

Kryštof byl syn mamky a taťky Hajdových. Bylo mu devět let a chodil do třetí třídy místní školy. Měl pomněnkově modré oči, které se zájmem pozorovaly všechno, co ho zaujalo a podnítilo jeho zvědavost, která byla opravdu veliká.

,,Jseš už zase zvědavý jak ta opice, chlapče," povzdychla si nad ním mamka vždycky, když strkal nos do něčeho, do čeho neměl. Jenže co dělat, když to Kryštofa tak děsně zajímalo.

Škola, do které Kryštof chodil, byla stará úctyhodná budova jen kousek od domu, kde bydlel. Učení ho z větší části bavilo a paní učitelka byla taky docela bezva, tak co víc by měl chtít. Často jim vyprávěla o zajímavých věcech a podnikala s nimi různé výpravy. Teď ale zpátky ke Kryštofovi. Nejenže na výletě nebyl už delší dobu, ale co horšího, musel zůstat pěkně doma. Potýkal se totiž už třetí den s chřipkou, celé dny musel ležet v posteli, polykat aspiriny a mamka mu v jednom kuse domlouvala, že má jíst, aby zesílil a brzo se uzdravil. První den nemoci nebyl žádná legrace. Měl horečku, bolelo ho v krku a zimnice ho trápila skoro celý den. Teď už to s ním ale vypadalo o hodně líp, a tak mu náramně otrnulo. Seděl v posteli a věnoval se svojí oblíbené zábavě, to znamená prohlížení starých dobrodružných knížek po tátovi, plných těch nejfantastičtějších příběhů. Knížky pocházely z dob, kdy taťka Hajda byl ještě malý, střapatý a nezbedný kluk. Bylo v nich plno obrázků, na kterých byly k vidění děsně zajímavé věci.

Bližší údaje o způsobu odeslání:

Kvalitní tisk na fotopapír v centru digitální fotografie. Reprodukce bude vytištěna na velmi kvalitní fotopapír ILFORD STUDIO G 265 čtyřbarevným digitálním tiskem. To je taky důvod zvýšení ceny. Rozměry obrázku budou přizpůsobeny formátu papíru A3. Bez vodotisku.

Tisk posílám prostřednictvím České pošty, v pevném kartonovém tubusu s plastovými uzavíracími víčky (cena tubusu je 30Kč, poštovné a balné je 70Kč). Balíček odesílám do jednoho týdne od zaplacení ceny (doba potřebná k zajištění tisku a zakoupení tubusu). Nejvíce tři tisky v jednom tubusu.

Maximálně 10 výtisků.

V případě objednáváni reprodukce/cí spolu s knížkou použijte prosím dvě objednávky. Reprodukce posílám v tubusu jako balíček, kdežto knížka může být poslána jako dopis. Děkuji předem, KH

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--