Domů Zboží Od U medový kozy

Kurzy zdobení perníčků 20.11.

Cena není dostupná
za 1 ks
varianty (2)
Kurzy zdobení perníčků 20.11.
950 Kč za 1 ks
vyprodáno
Kurz zdobení perníčků Celodenní kurz zdobení perníčků s vánoční tématikou 1. Seznámím Vás s mými oblíbenými recepty na těsto, s různými tipy a triky při vykrajo
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Tohle se líbí i dalším! Pospěšte si, tohle zboží si chtějí zakoupit další 4 zájemci.
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce0 Kč
Možnosti platby
Údaje nejsou k dispozici. Kontaktujte prodávajícího.

Další zboží od U medový kozy

Katalogové č.: 10898633
Zobrazení: 3452x
Vloženo: 25.9.2019
Počet srdcí: 26x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.

Kurz zdobení perníčků

Celodenní kurz zdobení perníčků s vánoční tématikou

1. Seznámím Vás s mými oblíbenými recepty na těsto, s různými tipy a triky při vykrajovnání a potírání upečených perníčků vajíčkem, kulérem. Dozvíte se,jak na "dřevěný "dekor, vtlačované motivy do těsta, jak si poradit s většími plochami, jak na 3D výtvory.

2.Naučíme se připravit polevu z bílků, královskou glazuru, barvit polevy, zkusíme si stínování a vylévání ploch polevou.

3.Budeme se věnovat trénování linek, zdobení okrajů a naučíme se jednoduchou "krajku". Vyzkoušíme jak opravit a zamaskovat nepodařené, zpřetrhané linky.

4.Ozdobíme a sestavíme si malou chaloupku, vyrobíme svícen z hvězdy a nazdobíme vánoční ozdoby.

..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Při zdobení perníčků, s trochou trpělivosti a s vědomím jak na to, Vám pod rukama vzniknou zajímavé, krásné kousky. Drobným nedostatkům se jistě nevyhneme, ale co se nepodaří, jde opravit, zamaskovat, kolikrát z toho vzejde nečekaná "novinka". Každá drobná nedokonalost vdechne Vašim perníčkům život, přidá na zajímavosti. Zjistíte, že Vás fantazie může zavést kamkoliv, že můžete tvořit a vždy najdete prostředky, jak Vaši představu zrealizovat. Každý Váš perníček bude osobitý, neopakovatelný a jistě někoho potěší.

V ceně kurzu je zahrnuto:

sestava na malou chaloupku

2 větší hvězdy na svícen, svíčka

srdce 10x10 cm nebo velká ryba

vánoční ozdoby - hvězda, srdce do dlaně, baňka , šiška větší, šiška menší, vločka, zvonek, podkova, anděl

poleva z královské glazury, poleva z bílků, barevná poleva

zdobící sáčky

celofánové sáčky na zabalení výrobků, mašle na zavázání

bublinková folie pro bezpečný převoz

........................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Kurz se koná při min. počtu 7 osob.

Nabídka termínů je ve Variantách zboží - 20.11.,21.11. a 22.11.Pokud se budete chtít zůčastnit, kontaktujte mne zprávou, kurz Vám zarezervuji a při naplnění kapacity do 31.10., potvrdím.

Kurz se koná v Komunitním centru Jiřího Hubače v Satalicích. Začátek kurzu je v 10h, předpokládaný konec 16h, v případě potřeby je možné zůstat i trochu déle.

https://kcsatalice.cz/

Dokladem pro účast na kurzu pro Vás bude faktura, kterou vystavím po objednání kurzu.

Veškeré dotazy ráda zodpovím, kontaktujte mě vnitřní poštou.

    Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
    Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
    Menu
    --