Lapis lazuli, duhový měsíční kámen, onyx a křišťál

Náramek z Lapis lazuli v kombinaci s duhovým měsíčním kamenem, doplněný o fasetovaný onyx a čirý křišťál.

Rády upravíme velikost náramku na míru. 

Lapis lazuli, neboli lazurit, je nádherný tmavě modrý drahý kámen.
Užití-radost, věrnost, láska, odvaha, ochrana.
Přináší klid, soucit a poctivost, působí proti depresi. Odhaluje vnitřní pravdu a umožňuje sebevyjádření. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky. Upevňuje vztahy.

Měsíční kámen přitahuje lásku, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce. Celkově receptivní kámen, přiřazen Měsíci a elementu vody. Duhový měsíční kámen je z mnoha variant měsíčního kamene tou nejuznávanější a nejvyhledávanější. Vzhledem k jeho mnoha speciálním blahodárným vlastnostem a účinkům. Pod různými úhly světla se může duhový měsíční kámen rozzářit zprvu mnohdy nečekanými krásnými barvami, které nejsou na první pohled vidět. Duhový měsíční kámen v sobě nese energie „ženy bohyně“, nese v sobě tajemství a ve šperkařství se přináší potěchu již tisíce let. Ženám pomáhá silně zvyšovat jejich pocity, povzbuzuje vroucí touhy, dychtivé očekávání ale i srdečné odhodlání. Duhový měsíční kámen Vám ve Vašem životě přinese uklidnění a povzbuzení. Rovněž má mnoho léčivých účinků na vaše tělo. Měsíční kámen také přitahuje lásku, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce. Celkově receptivní kámen, přiřazen Měsíci a elementu vody.

Onyx je ochranný krystal, který neutralizuje veškeré konflikty, ochraňuje život a dodává životní sílu. Je velkým pomocníkem v obtížných situacích a těžkých životních obdobích. Při mimořádných fyzických i citových vypětích pomáhá zachovat chladnou hlavu, klid a pozitivní přístup. Dodává ráznost, vytrvalost a nadhled při konfrontaci s negativními silami. Zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu. Svému majiteli dodává sílu vyřešit a tím uzavřít staré problémy a podporuje umění odpouštět. V těle udržuje rovnováhu energií jing a jang.

Křišťál uvádí tělo do rovnováhy. Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Ochraňuje před vším zlým a negativním, povzbuzuje psychiku. Kromě křišťálu jako křemene se setkáte s označením křišťálu rovněž pro křišťálové sklo. V takovém případě se jedná o vytříbené vysoce kvalitní sklo s vysokým obsahem olova.

 

Cena za jeden naprosto jedinečný náramek.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
křišťál
,
měsíční kámen
,
onyx
,
ostatní
Styl:
elegantní
,
romantický
Určení:
muži
,
ženy
,
unisex
Materiál:
ostatní
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
9.31 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
2 ks | k odeslání do 5 dnů * K odeslání: 21.1.2019 Dostupnost: skladem Termín odeslání: do 3 pracovních dnů od dostupnosti (po-pá)
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
Toto zboží prodejce nezasílá do zahraničí.
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Twins Life Blog
Katalogové č.: 9502700
Počet zobrazení: 2x
Vloženo: 23.4.2018
Počet udělených: 3x