Domů Zboží Od FORGEM

Leporelo pro děti - Kde lišky dávají dobrou noc

200 Kčza 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby
Údaje nejsou k dispozici. Kontaktujte prodávajícího.

Další zboží od FORGEM

Katalogové č.: 8151792
Zobrazení: 6353x
Vloženo: 12.1.2017
Počet srdcí: 406x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.

Autorské leporelo (harmonikovitě skládaná dětská knížka) s půvabnými ilustracemi Rue Kathesi a básničkami Hany Šišperové pro nejmenší. Dali jsme si záležet na velmi kvalitním zpracování a použitých materiálech. Kartonový podklad s vazbou z knihařského plátna předurčuje tuto knížku k dětským hrám. Poetika básní a akvarelů probouzí v dětech i dospělých obrazotvornost a smysl pro krásu. Povzbuzuje řečové dovednosti, inspiruje malé čtenáře k vlastním příběhům. Vychovává novou generaci těch, kteří jednou budou číst svým dětem.

Těm nejmenším stačí ukázat a pojmenovat obrázky – učí se tak soustředit svou pozornost, cvičit zrak a tříbit paměť. S většími stačí párkrát za den zopakovat básničku a už si ji budou říkat s vámi. Víte, že za každou básničkou a obrázkem z leporela je ještě něco navíc? Příležitost rozvíjet řeč i s trochou logopedie, první počítání, přiřazování barev, inspirace k převyprávění děje … jsme zvědaví, co všechno na stránkách této nové knížky objevíte se svými dětmi vy.

    Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
    Menu
    --