Mušle růženínové svítání zlaté

Osobní orgonitový talisman - přívěšek ve tvaru mušle. Je daleko živější než vypadá, pracuje neustále a pomůže Vám:
- chránit Vaše energetické pole
- zvyšovat fyzické a aurické vibrace
- s regenerací, uzdravováním a zvýšením odolnosti
- snížit únavu a harmonizovat spánek
- odstínit škodlivý vlivy elektroniky a geopatogenních zón a mnoho dalšího..

Mušle z fotek jsou již prodané, aktuálně připravím co nejpodobnější do 3 týdnů - pokud koupíte nebo požádáte o rezervaci

Jako každý orgonit, i tato mušle je účinným transformátorem energie. Přitahuje, čistí a pozvedá veškerou energii ve svém dosahu. Vhodná k nošení při sobě, do kabelky, jako větší přívěšek, dekorace na stůl..můžete ji na noc ponechávat v ložnici, ne však rovnou blízko hlavy - mohla by zpočátku rušit usínání. Nepotřebuje žádné energetické čištění ani nabíjení, má neomezenou životnost..  

Složení:
kvalitní krystal křišťálu uprostřed, růženín viditelně u povrchu podkládán pravým plátkovým zlatem 23,6 karátů, piliny mědi a mosazi, odlita byl v mnoha vrstvách z křišťálové šperkařské pryskyřice do formičky vytvořené ze skutečné mušle. Očko na zavěšení z obecného kovu barvy zlaté (viz foto jiného kusu "na pláži") a saténová šňůra růžová zdarma - uvedete-li při objednání v poznámce.
Balena bude v čirém zip sáčku s letákem obsahujícím podrobný popis.  (Dárkový organzový sáček na objednávku - zvýší cenu balného poštovného o 20 Kč).
Rozměry: 6 cm x 3,5 cm x 2 cm, spodní strana plochá
Energetický dosah vytestovaný:  cca 5 m

Růženín - kámen nepodmíněné lásky a nekonečného míru.. má uklidňující a tišící účinek..hojí srdce, harmonizuje srdeční čakru, přináší lásku k sobě samému..v současných vztazích obnovuje důvěru a harmonii,  přitahuje láskyplné vztahy budoucí.. podněcuje k projevení nezištné lásky.. posiluje empatii a citlivost, hojí vnitřní bolest a strádání.. otevírá srdce, vede k odpuštění sobě samému a zvýšení sebedůvěry..

Křišťál - naprosto nezbytná součást orgonitu - kvalitní křišťál uvnitř je podmínkou pro fungování orgonitu. Křišťálový hrot přírodní čirý vysoké kvality je zalit ve středu orgonitu. Křišťál je nejúčinnější a nejuniverzálnější krystal pro léčení, očistu, ochranu, harmonizaci... Všechny orgonity Silmarino obsahují velmi kvalitní pečlivě vybírané, očištěné a slunečním zářením nabíjené krystaly křišťálu.

Pravé plátkové zlato 23,6 karátů - přidáno pro svou unikátní schopnost násobit účinky drahých kamenů a zesilovat energii orgonitu.. Nejen vzhled, unikátní vlastnosti a hodnota zlata vedly odnepaměti k jeho používání v klenotech s drahými kameny, ale právě tato jeho schopnost.. Čistí a posiluje účinek každého kamene.

Inspirováno delfíny a oceánem. Součást kolekce "Karibik v létě"
Pokud se líbí, neváhejte. Vybírejte srdcem..

Tato mušle se v dobré společnosti umístila na titulce v TOP výběru dne 4. 7. 2012.

Tvořím také na zakázku, pracuji s více než 80 ti druhy drahých kamenů - návrh složení talismanu možno osobně zacílit - více na dotaz, termín dodání u práce na zakázku dohodou, aktuálně do 3  týdnů.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
romantický
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
13.57 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání do 4 týdnů * K odeslání: 7.11.2018 Dostupnost: do 3 týdnů Termín odeslání: ihned od dostupnosti
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
  Toto zboží prodejce nezasílá do zahraničí.
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Orgonity Silmarino
  Katalogové č.: 2345037
  Počet zobrazení: 365x
  Vloženo: 17.1.2012
  Počet udělených: 59x