Mužík u cesty - křišťál, avanturín, turmalín

Čirý křišťál, zelený avanturín a černý turmalín tvoří nepřehlédnutelný elegantní šperk. Přívěsek je vytvořen metodou měkkého pájení z bezolovnatého cínu s příměsí stříbra a z pocínovaného měděného drátu. Rozměry jsou cca 7,5x3 cm. 

Šperk je zavěšen na černé kůži délky 50 cm, návlekový materiál i jeho délku je možné změnit podle vašeho přání. Dodávám v dárkové krabičce.

Šperk je patinován, leštěn a ošetřen antioxidačním prostředkem. Po delším užívání ho doporučuji očistit, například omýt odmašťovacím prostředkem (jar), a oživit antioxidačním nebo v kuchyni běžně dostupným olejíčkem.

Dočetla jsem se: 

Křišťál je nejúčinnější léčivý minerál a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Zvyšuje duševní schopnosti a napomáhá soustředění.

Avanturin přináší radost, uvolnění od napětí a podporuje posilňující spánek. Nosíme ho jako přívěsek nebo přikládáme v době odpočinku na srdce, kde nás zklidňuje a uvádí do rovnováhy.

Černý turmalín je mezi esoteriky i léčiteli velmi vyhledávaný pro jeho schopnost přenášet energie. Turmalín je posilující, regenerující a dynamický kámen.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
elegantní
,
přírodní
Minerály a ostatní:
drahé kameny
,
křišťál
Určení:
ženy
Materiál:
měď
,
cín
,
drát
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Cena není dostupná
doprava
Poštovné a balné: 5.00 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce5.00 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
  • PayPal

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Arthela
Katalogové č.: 9508372
Počet zobrazení: 50x
Vloženo: 25.4.2018
Počet udělených: 12x