Na křídlech jarních ptáků

Svítá, den sbírá střípky snů
v mlhavém ránu

Svítá, paprsek světla zrodil se
v ptačím zpěvu 

Výdech, zima končí, z posledních sil se objevují její dozvuky, poslední sněhové přeháňky. Prázdnota, jako by se vše na vteřinu zastavilo, jako by se zimou i vše umíralo a zároveň se zrodilo něco nového. A s nádechem přichází Vesna, bohyně jara a s ní obrovský výbuch energie, pučící stromy, rašící tráva a květiny, bzučící včely, zpívající ptáci. 

A stejně tak je to i v našich životech. Když něco končí, něco nového začíná. A mezi tím je prázdnota, přestávka, prostor, kdy ještě nevidíme to nové. Můžeme se bát a stáhnout se a možná kvůli tomu strachu ani nikdy neopustíme to staré. Nebo si můžeme dát ten čas a prostor, zůstat v tichu, zůstat v tom „nevím co bude dál“. Když si dovolíme ten klid, odstup, pak máme prostor uvědomit si, co doopravdy chceme. 

Věř, že po výdechu vždy přichází nádech, po noci den a po zimě jaro a léto. Věř, že ve tvém životě se vše děje správně, že se to děje v cyklech. Dopřej si s každým koncem to zastavení, rozjímání, meditaci, která dokáže změnit celý tvůj život.

Akryl na plátně, 40x40. Malováno i ze stran. Není potřeba rámovat.

Barevnost se může ve skutečnosti malinko lišit dle závislosti na nastavení monitoru a množství světla při fotografování. Signováno Janine na zadní straně obrazu.

Každý obraz je jen jeden.Original. 2019. Posílám ČP řádně zabáleno do 4-7 dní po platbě.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Cena není dostupná
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:

  Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
  Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: JanineFragments
  Katalogové č.: 10313492
  Počet zobrazení: 164x
  Vloženo: 11.2.2019
  Počet udělených: 59x
  Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím