Náhrdelník z AAA kakoxenitu - rarita!
Přívěsek z kakoxenitu / super sedm
obvod / váha
47-50cm / 42g
velikost kamenů
6,5-7mm, 45x25x8mm
materiál
super sedm / stříbro Ag925
očista kamenů
přes noc v misce s vodou a křišťálem, pod proudem vody
nabíjení kamenů
ametysty z některých nalezišť na slunci blednou, tudíž je nabíjíme raději z dosahu přímého slunce
čakra
6. čakra - Ádžňa
7. čakra - Sahasrára
astrologické znamení            
všechna znamení
duchovní rovina zvyšuje duchovní uvědomění, meditace, regrese, aktivuje třetí oko a korunní čakru, aktivuje všechna jmenohmotná těla a pozvedá je na nejvyšší duchovní vibrace, aktivuje duchovní dary a zvyšuje metafyzickou práci všeho druhu

Kakoxenit: je známý jako kámen nanebevstoupení, zvyšuje duchovní uvědomění. V duchovní sféře se tento kámen využívá při meditaci nebo při regresi čili náhledu do minulého života. Přenáší vás k jádru vzpomínek duše, což léčí nebo sjednocuje, aby mohlo dojít k duchovnímu vývoji v současnosti. Kakoxenit obsažený uvnitř ametystu aktivuje třetí oko a korunní čakru a zvyšuje vnímavost k přijímání nových myšlenek. Umocňuje též účinek rituálů při úplňku nebo novu.

Ve sféře psychiky je nápomocný při překonávání obav a oproštění od stresu. Harmonizuje osobní vůli pomocí vyššího já a zdůrazňuje pozitivitu ve všem, co děláte. Podporuje vymanění ze zábran a omezení. Čelíte-li opravdu nepřekonatelným potížím, kakoxenit vytváří bezpečný prostor, do něhož se můžete stáhnout, a povzbuzuje vás, abyste události viděli v pozitivním světle.
 
V oblasti ekologické kakoxenit pomocí planetárního přeskupení stimuluje vibrační vývoj Země,  lze jím mřížkovat pro léčení Země.

Harmonizační účinky: kakoxenit je holistický léčitel, který podporuje vědomí psychosomatických příčin nemoci a holistickou podstatu léčby. Prospívá buněčné paměti, srdci, plícím, nadledvinkám a štítné žláze. Je vhodný při respiračnách onemocněních, nachlazení a chřipce. Vyvažuje hormonální a buněčné obtíže.

Super sedm: kombinuje duchovní a ochranné vlastnosti ametystu, čisticí a uzemňovací schopnost kouřového křemene, vlastnosti křemene s rutilem, který zesiluje energii, vlastnosti goethitu, lepidokrocitu a kakoxenitu. I ten nejmenší úlomek báječné sedmičky nese vibraci celku, ať už jsou všechny minerály přítomny nebo ne, připomíná vám, že jste dítětem Země a hvězd.

V duchovní rovině je tento vysokovibrační kámen duchovní elektrárnou s mimořádnou přesností. Údajně zvyšuje vibrační rovinu planety, přináší věk Vodnáře. Mnoho úlomků báječné sedmičky je naladěných na nejvyšší zdroje vedení a inspirace, takže o správné vedení  nemusíte sami usilovat a pátrat po něm. Meditace se "super sedmou" je nebeským zážitkem a lze z ní získat esence pro léčení na dálku.

Tento kámen pomáhá zvyšovat vibraci dalších krystalů ve své blízkosti. Aktivuje všechny čakry a jmenohmotná těla a pozvedá je na nejvyšší duchovní vibrace, aktivuje duchovní dary a zvyšuje metafyzickou práci všeho druhu. Léčí fyzickou, intelektuální i duchovní ne-moc a vrací duši zpět do kontaktu s božstvím. Připomíná nám, že i my jsme součástí celku, který je mnohem víc než bratrství lidstva. V rovině emoční je to uklidňující a pečující krystal.

Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.


free counters

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
přírodní
Minerály a ostatní:
drahé kameny
,
křišťál
,
ostatní
Určení:
unisex
Materiál:
stříbro
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
234.24 €
doprava
Poštovné a balné: 5.47 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce5.47 €
Možnosti platby:
  • PayPal
pouze 1 ks | k odeslání do 4 dnů * K odeslání: 28.1.2019 Dostupnost: skladem Termín odeslání: do 3 dnů od dostupnosti (po-pá)
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Probuď se
Katalogové č.: 9499898
Počet zobrazení: 38x
Vloženo: 22.4.2018
Počet udělených: 6x