Náramek s granátem
Sleva dle výše objednávky: 15% pro objednávky od 700 Kč, 10% od 500 do 699 Kč (cena bez dopravy, sleva se odečte automaticky)!

Náramek tvořený kuličkami granátu (vel. 0,5 cm), železným pyritem a semínkem rudrakshy (0,8 cm). Granát jako by měl více nádherných hlubokých barevných tónů.

Granát (zde druh almandin, převážně hnědočervený) je kamenem se silnou schopností dodávat energii. Přispívá k nabrání nových sil a k jejich obnově. Pročišťuje čakry a dodává jim novou energii, kterou oživuje, čistí a udržuje v rovnováze. Přináší podle potřeby klid nebo touhu. Granát se odpradávna užívá jako amulet, užitečným se stává také ve chvílích krizí. Prospívá zejména v situacích, z nichž zdánlivě není východiska.

Pyrit je výrazně pozitivní kámen, představuje vynikající energetický štít. Blokuje negativní energii a znečištění na všech úrovních včetně infekčních nemocí. Dovoluje postupně zkoumat různé možnosti a schopnosti, zvyšuje příliv nových myšlenek. Svého majitele kámen učí, jak nahlížet za vnější fasádu, a současně jej vede k diplomatickému jednání. V duševním životě přináší úlevu od úzkosti a zklamání. Probouzí sebedůvěru a vědomí vlastní ceny.

Rudraksha je přírodní semínko z věčně zeleného stromu Elaeocarpus ganitrus. Korálky v sobě mají po tisíce let duchovní a léčivé účinky a vytváří silnou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. Hinduisté a buddhisté ctí rudrakshu jako své posvátné semínko přinášející mír, sílu a ochranu. Je používána k meditaci. Tlumí stres a pomáhá se lépe vyrovnat se starostmi, a tak zklidňuje mysl. Přináší jasnost a zvyšuje sílu intuice.

Vnitřní obvod 18 cm.

Návlek na elastomer čiré barvy.

PŘÍRODNÍ VÝROBEK. S ÚCTOU A LÁSKOU K PŘÍRODĚ.

.....Pár rad, jak pečovat o šperky (nejen) z minerálů, naleznete v profilu.....

G

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
drahé kameny
,
granát
,
ostatní
Styl:
přírodní
,
starobylý
Určení:
ženy
,
unisex
Materiál:
ostatní
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Cena není dostupná
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:

  Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
  Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Les baisers d'Envira
  Katalogové č.: 9299375
  Počet zobrazení: 53x
  Vloženo: 14.2.2018
  Počet udělených: 21x