Náramek z fluoritu - silný, léčivý

Náramek z minerálu fluoritu prokládaný kovovými korálky v barvě mědi.

Náramek má déku 18 cm, je vhodný pro obvod zápěstí cca 16 - 17 cm. Fluorit je navlečen na silikonovém elastickém vlasci, který je určen pro výrobu náramků. 

Fluorit ve tvaru 11 krychliček (1 cm) má v tomto náramku pestrobarvnou škálu barev od bezbarvé, bílé, přes zelenou, růžovou až fialovou, barvy se vzájemně prolínají  nebo se střídají v barevných jemných proužcích. Na světle tvoří zajímavé barevné efekty. Některé krychličky jsou průhledné, vnitřek krystalu je dobře viditelný.

Fluorit je prokládán kovovými korálky v barvě mědi.

Náramek vypadá efektně díky své barevné duhové variabilitě.

Na Mohsově stupnici tvrdosti minerálů zaujímá fluorit 4. stupeň z 10, jeho tvrdost není příliš vysoká. Pro orientaci pro 4. stupeň se uvádí, že do něho lze rýpat sklem. Při nošení a uložení náramku proto dbejte, aby se nepoškrábal při dotyku s ostrými a tvrdými předměty.

Nabíjení kamene je uvedeno v následujícím textu.

Náramek lze doplnit náhrdelníkem z fluoritu https://www.fler.cz/zbozi/fluorit-v-barevnych-variacich-8857928 Platí se pouze 1 poštovné (55,- Kč).

Fluorit – kámen géniů

                 Je to krystal obdařen mocnou silou na duchovní úrovni. Podporuje rozvoj našeho ducha takovým způsobem, že získáme schopnost rozpoznávat nejvyšší pravdu a také ji odrážet.

                Jako jeden z mála kamenů je obdařen nejsilnější léčivou silou.Ve formě tvaru krychle nebo osmistěnu má stejný tvar jako energetické pole našeho těla, kde se na protilehlých pólech-špicích  soustřeďují  protikladné, na sobě závislé energie - nahoře duchovní a dole pozemské. Tato schopnost nám dává možnost spojení s naší intuicí a vyšší duchovní mocí. Odtud název kámen géniů.

                Říká se, že když Bůh rozdával kamenům barvy, tak na fluorit zapomněl. Proto mu dal pak všechny barvy duhy. Čirý fluorit doplněný různými příměsmi tak získává fialovou, zelenou, modrou, žlutou, růžovou, oranžovou, červenou nebo hnědou barvu. Barvy se ve fluoritu mohou různě střídat a vytvářet barevná spektra. Nejcennější je Blue John – s nádhernými pruhy v barvě tmavě modré a žluté. Tato odrůda byla velmi ceněna v době římské. Starověcí Římané věřili, že kdo bude pít z karafy vyrobené právě z Modrého Johna, může se dovolit pít, co hrdlo ráčí, aniž by se opil. Starověcí Egypťané používali fluorit ve znacích a k vyřezávání skarabeů. V Číně byl fluorit uctíván a nošen jako talisman pro štěstí a proti černé magii. Po více než 300 let byl požíván v řezbářství. V době antiky se z něj vyráběly různé předměty umělecké hodnoty.
Vlastnosti fluoritu: mentální síla, duševní ochrana, sebedůvěra, léčivá síla

                Fluorit má silnou ochrannou moc na duševní úrovni - pracuje s vědomou myslí a posiluje naše myšlenky, dokáže zastavit působení psychické manipulace. Odstraňuje iluze a odhaluje pravdu. Výrazně pomůže, když potřebujeme jednat nestranně a objektivně.

              Fluorit vstřebává negativní energii - potlačuje silné emoce, zoufalství, depresi či vztek. Čistí a odstraňuje v těle vše, co není v naprostém pořádku. Jedná se o nejlépe fungující krystal, pokud jde o překonání jakéhokoliv nesouladu v těle.

             Dokáže zvládnout chaos, dodá našemu každodennímu životu opětovný řád, uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu naší osobnosti. Všechny tóny jeho barev dohromady působí zklidňujícím vlivem na nervovou soustavu a odstraňují blokády.

                Zvyšuje sebedůvěru, zručnost, tělesnou i duševní koordinaci a tím současně usnadňuje překonávání duševních problémů.

                Fluorit také výborně pomáhá při učení: dokáže uspořádat a zpracovat informace, neboť spojuje známé s tím, čemu se právě učíme. Zvyšuje koncentraci. Pomáhá strávit nové informace a zvyšuje rychlost myšlení.

                Mimořádně účinně funguje proti škodlivým vlivům počítačů a elektromagnetickému záření. Při správném umístění ruší geopatogenní zóny.

Očista: Šperky není dobré nechávat položené na přímém slunečním světle, na kterém fluorit ztrácí barvu a bledne. Čistíme jej položením na křišťálovou drůzu mimo sluneční paprsky nebo v noci při úplňku.

Fluorit a zvěrokruh:

Fluorit je výborný kámen pro lidi ve znamení Vodnáře, Štíra, Ryb a Kozoroha.

Kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
ostatní
Styl:
romantický
,
přírodní
Určení:
ženy
Materiál:
bižuterní kov
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
6.29 €
doprava
Poštovné a balné: zdarma
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce0 €
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání do 5 dnů * K odeslání: 25.9.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: do 3 pracovních dnů od dostupnosti (po-pá)
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
   
   
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: ellyna
  Katalogové č.: 8892085
  Počet zobrazení: 21x
  Vloženo: 4.10.2017
  Počet udělených: 13x