náramky: achát červený + tygří oko - AKCE!!!
AKCE :) Při objednávce nad 300Kč, přívěsek anděla jako dárek! Při nákupu 2 náramků z minerálů nad 338Kč,- dostanete jako dárek náramek z minerálů na šnůrce!!!

Náramky z minerálů achát červený + tygří oko - 8mm, doplněné rondelkou a stříbrným korálkem: buddha. Náramky jsou navlečeny na pevné elastické gumičce.

Achát červený dává důraz na rozhodnost a vytrvalost a také při ztrátě energie dodává aktivitu. Pomáhá vyvíjet své vlastní schopnosti a upevňuje vlastní přesvědčení.
Je to velmi stálý kámen, který nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity , zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru , ruší a přetváří negativní energie.
Použití: odvaha , síla , léčení , dlouhověkost , láska , ochrana, úrodnost půdy , uzemnění .
+
Tygří oko podporuje vhledy do vlastního nitra. Snadněji pomocí něj pochopíme nejen své nitro ale i duchovno. Dodává odvahu a sebevědomí, pomáhá řešit problémy spojené s neschopností uznat vlastní cenu, s přehnanou sebekritikou a zablokovanými schopnostmi - pomáhá rozeznat vlastní nadání , ale současně upozorňuje na chyby, které je třeba překonat. Uzemňuje, posiluje schopnost soustředit se. Tygří oko je ochranný kámen, ochraňuje před uřknutím, zlými silami a kletbami. Svého nositele ochraňuje před trápením a přináší mu štěstí. Pomáhá v dobách smutku a deprese - zlepšuje náladu, pomáhá odstraňovat deprese. Jeho rychlá energie zrychluje tok informací tělem. Pomáhá vyvážit jinovou a jangovou energii. Zakotvuje změny ke kterým došlo ve fyzickém těle. Tento kámen vám pomůže rozlišit rozdíl mezi tím po čem toužíme a co opravdu potřebujeme. Usnadňuje řešení vnitřních konflikotv , vyvolaných hlavně pýchou a tvrdohlavostí. Podporuje těch kteří jsou závislý na druhých a vybízí je, aby se odhodlali ke změně.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
achát
,
tygří oko
Styl:
elegantní
,
přírodní
Určení:
ženy
Materiál:
bižuterní kov
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
9.37 €
doprava
Poštovné a balné: 2.26 €
Platba předem
Česká pošta - balík doporučený2.26 €
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání zítra * K odeslání: 24.1.2019 Dostupnost: do 1 dne Termín odeslání: ihned od dostupnosti
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
   
   
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: YourStyle
  Katalogové č.: 4692893
  Počet zobrazení: 37x
  Vloženo: 11.1.2014
  Počet udělených: 3x