OBŘÍ korálek DZI z páleného achátu

Opravdu velký korálek z dobarveného a tepelně upravovaného achátu. Korálek je vyroben ve stylu tradičních tibetských ochranných amuletů DZI (v překladu "nebeské perly") - tyto pálené (nejčastěji achátové) korálky bývaly dříve opracovávány ručně po mnoho hodin a zdobeny nejčastěji geometrickými symboly, výsledkem čehož byly překrásné šperky, o kterých se věřilo, že mají díky přítomnosti DZI korálků ochranné vlastnosti pro jejich nositele. Cena těchto šperků dostahovala vysokých částek, mohli si je dovolit jen ti skutečně movití. Moderní korálky ve stylu DZI již nejsou vyráběny podle tradičních postupů, díky čemuž se snížila jejich cena - a jsou tak dostupné i pro Vás a Vaše tvoření.

Rozměry: 40,6x11,9 mm, velikost otvoru skrz je 2,8 mm. Země původu: Čína

U dobarvených kamenů doporučuji opatrnost při cínování - pro odmaštění kamenů použijte pouze mýdlovou vodu (vyhněte se syntetickým chemikáliím, které by mohly způsobit pouštění barvy). Dle zkušeností mých zákaznic je vhodné zadní stranu kamene oblepit měděnou páskou nebo měděnou fólií pro zamezení kontaktu kamene s kůží (mnohdy agresivní pot dobarveným kamenům nesvědčí).

Kompletní nabídku achátů naleznete zde.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
achát
Úprava:
korálky
,
vrtané
,
ostatní
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
3.62 €
doprava
Poštovné a balné: 5.77 €
Platba předem
Česká pošta - psaní doporučené5.77 €
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání do 3 dnů * K odeslání: 19.11.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: do 1 dne od dostupnosti (po-pá)
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
   
   
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Sperkovnice
  Katalogové č.: 9509495
  Počet zobrazení: 5x
  Vloženo: 25.4.2018
  Počet udělených: 2x