Ochránce klidu - náhrdelník

Náhrdelník ze čtverečků karneolu a tromlovaných zlomků olivínu a citrínu, který je navlečený na černém lanku a doplněný komponenty červné barvy z kovu. Přináší svému majiteli ochranu, klid a probouzí v něm schopnost proměnit nově získané poznatky ve skutečnost.

K němu jsem vytvořila náušnice ve stejných tónech - ke koupi zvlášť.

Rozměry: obvod náhrdelníku 41 cm, rozměr čtverce 1,8x1,8cm

Karneol svými teplými tóny symbolizuje vitální činorodou  energii Země. Probouzí v nás již často potlačené vědomí sounáležitosti s jejími neměnnými zákony a přírodními ději , s nimiž jsme trvale spojeni. Naše myšlenky jsou takto prohřáty ohledem, pozorností, pochopením a spoluúčastí k okolí, prostředí, které nás na každém kroku obklopuje. Karneol nás vede vědomě prožívat každý okamžik života, učí nás pozitivně naplnit původní smysl našeho poslání na Zemi. Proto jeho vibrace pomáhá zejména těm, kteří svým těkavým a nesoustředěným duchem jen přešlapují na místě a libují si v nečinnosti, kteří jsou všem jen přítěží a nejsou schopni si nalézt nějaké uplatnění, určit si životní směr. Karneol, jeho vitální energie v nás probouzí tvořivost, kreativitu, schopnost proměnit nově získané poznatky ve skutečnost, aktivně cítit, myslet a jednat, aktivně žít. Zdravotně karneol pomáhá při křečových žilách, otravách krve, vnějším krvácení, revmatismu a stabilizuje krevní oběh.

Citrín - jemná zlatistá zář citrínu vnáší do našeho uspěchaného, neuspořádaného každodenního života plného nečekaných zvratů a problémů vnitřní klid, pocit plného zdraví, svěžesti, bezpečí a hřejivého tepla. Překlenuje průrvu mezi nižším a vyšším vědomím, takže na jedné straně v nás podporuje smysl pro spoluúčast na veřejném dění, zatímco na straně druhé posiluje naši důslednost a touhu poznávat pravé vnitřní Já. Průzračné zlatisté tóny citrínu mají značnou schopnost oživovat v duši oheň kreativity a projasňovat mysl. Podporuje v nás odvahu pouštět se s vervou do nových věcí, při nichž je třeba pružného rozhodování a dynamického jednání. Pomáhá nám citově strávit nezdary a chápat je spíše jako chyby, které nás mohou poučit. Obdarovává nás klidem a vyrovnaností, přirozenou podmínkou vnitřní harmonie, která poztivně ovlivňuje imunitní systém, látkovou výměnu a funkci žláz. Dále pomáhá při léčení cukrovky, tedy slinivky břišní, při žalkudečních problémech a poruchách zažívacího ústrojí, často psychosomatického charakteru, zaviněných každodenním stresem. Čistí krev a střední trakt od balastu a jedovatých látek, které mají na svědomí i nečistotu pleti.

Olivín, zařící ve své drahokamové kvalitě zlatozeleným svitem, je dnes zejména stěn a nošen jako ochranný kámen proti zlým duchovním silám, které se nám snaží uškodit. Pomáhá nám překonat pocit odcizení. Podobně jako chryzopras nás i olivín svým jemným vlněním přivádí do těsného spojení s rostlinným světem, kde často nacházíme po každodenním shonu úlevu a odpočinek. Jeho zář nás obdarovává teplem, životností, radostnou náladou a svěží energií, přičemž, stejně  jako i jiné zelené kameny, spadající pod čakru srdce, uklidňuje, očišťuje a vyvažuje celý náš organismus.

Čerpáno z: Skrytá moc drahých kamenů, Josef Pavel Kreperát, Granit

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
elegantní
,
romantický
Minerály a ostatní:
citrín
,
karneol
,
ostatní
Určení:
ženy
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
15.60 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání dnes * K odeslání: dnes Dostupnost: skladem Termín odeslání: ihned od dostupnosti
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
  Toto zboží prodejce nezasílá do zahraničí.
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Léčivé šperky
  Katalogové č.: 4715052
  Počet zobrazení: 73x
  Vloženo: 17.1.2014
  Počet udělených: 44x