Domů Zboží Od Cíněnka

Opál,rubín,labradorit - cínovaný náhrdelník

Cena není dostupná
za 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce140 Kč
Možnosti platby
Údaje nejsou k dispozici. Kontaktujte prodávajícího.

Další zboží od Cíněnka

Katalogové č.: 11086668
Zobrazení: 253x
Vloženo: 1.12.2019
Počet srdcí: 21x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.
Důležitá informace: POŠTOVNÉ ZDARMA na nákup nad 1000kc přes Českou Poštu při platbě převodem ! (Nevztahuje se na zakázkovou výrobu).

Opál,rubín,labradorit - cínovaný náhrdelník

Autorský náhrdelník - vyroben z cínu se stříbrem,měděného pocínovaného drátu ,kabošonu fazetovaného rubínu(kámen je dobarvován),dendritického opálu a labradoritu. 

Rozměry: 6,6cm x 2,7cm (včetně očka k zavěšení)

Šperk je patinován, broušen a leštěn. Poté ošetřeno  antioxidačním olejem.Zavěšeno na černé kulaté kůži.

Labradorit - pro svůj opalizující vzhled může být přiřazen všem energiím, planetám a elementům. Labradorit má bezbarvou, šedou, namodralou až černou barvu s proměnlivými efekty a je neprůhledný. Při působení světla nebo při otáčení kamene labradoritu na světle dochází k efektu tzv. labradorizace, čímž se myslí hra barevných odstínů a prolínání jednotlivých barev. Pojmenování kamene labradorit je odvozeno od kanadského poloostrova Labrador.

Je to vysoce mystický a ochranný kámen, vnáší světlo do života, je kamenem esoterického vědění, zasvěcuje do tajemných mystérií, podporuje rozvoj intuice, přináší nové myšlenky, odstraňuje negativní energie útočící na auru, potlačuje strach, nejistotu, zbytky starých zklamání i z minulých životů, posiluje víru v sama sebe, uklidňuje příliš aktivní mysl, rozbíjí iluze a proniká ke kořenům myšlení, vyvolává potlačované vzpomínky na minulost, přináší sílu a vytrvalost, je kamenem proměny a pomáhá nám v době velkých změn. 

Naleziště: Madagaskar, Finsko, Rusko, Indie, USA, Mexico

Rubín

Rudému kameni byla od dávných dob připisována magická moc. Byl považován za kámen života, jehož síla měla chránit majitele před morem a duši před ďáblem. Za nejcennější se považují kameny čistě rudé, kameny s efektem asterismu a kočičího oka. V Tanzánii je možné nalézt krystaly rubínu zarostlé v zeleném zoisitu.

Název se odvozuje od latinského rubeus- červený. Naleziště není v české republice známé, zahraniční naleziště se nacházejí v Barmě, Srí Lance, Thajsku, Indii, Pakistánu nebo třeba Madagaskaru.

Astrologicky by kámen připadal podle Babylóňanů do znamení Lva, podle Římanů do Štíra a Skopce a podle Byzantinců do Raka

Zasílám v dárkové krabičce.

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--