Orgonitový Floral Anděl Strážný

Orgonitový talisman od Hopley
75mm x 20mm, NA PŘÁNÍ závěs: ocel nebo Osteofix
Bezpečný hladký povrch - použita pryskyřice určená k výrobě šperků.
Orgonit je materiál z obecných kovů (především mosaz), pryskyřice a křišťálu
Orgonit navíc obsahuje drahé kameny dle receptury (viz.níže)
Zdobení: část středu je povrchově postříbřena plátkovým stříbrem

*********************

Drahé kameny v receptuře Anděl Strážný:

Ametyst napomáhá skrze pocit Jednoty rozpoznat naši úlohu v životě, naplnit naše poslání na zemi, žít smysluplně a v pokoji. Je schopností naší proměny v okamžiku, kdy se obracíme k pravdě. Je silně ochranným kamenem s očistnou mocí. Symbol zbožnosti a pokory. Chrání před jedy (mysli), tedy zlými kouzly. Vnáší harmonii do vztahů, protože posiluje vděčnost a spravedlivý pohled. Podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Je soustředěnou silou meditující mysli, nebo mysli ponořené do modlitby. Umožňuje přijímat nové myšlenky, nacházet východiska a řešení. Pomáhá při léčbě závislostí. Ve starověku se používal ke zmírnění úzkostných stavů, neuróz a halucinací. Napomáhá vybudovat vnitřní rovnováhu a spojuje nás zpátky s nesmírnou energií světa, vesmíru, moudrosti a celku - cítíme se v harmonii a jednotě, v pokoji, bezpečí a celiství.

Obsidián černý, vločkový se typicky používá v oblastech, které souvisí s věštěním, předvídáním, vizemi, sny a odhalováním synchronicit. Je to kámen vědomé Ochoty, v níž se člověk cítí vnímavý, povzbuzující a posilněný. Pomáhá při hněvu, uvolňuje pocity přetížení, prchlivosti a bojovných nálad. Navozuje stavy sebevědomého klidu, navozuje důvěru ve vlastní schopnosti. Kámen je dobré mít jako talisman při zkouškách a důležitých rozhodnutích. Je to kámen, který umožňuje nahlédnout rozpory mezi tím, jak se cítíme a jak se chceme cítit. Je zcela unikátní ve své schopnosti zobrazovat oba dva pocitové protipóly zároveň. Neznám žádný jiný kámen, s kterým je toto možné. Technicky vzato je to přírodní vulkanické sklo, ochlazená láva, protkané jehličkami krystalů - ty na řezu vytvářejí ony "obláčky". Chcete-li mít z vločkového obsidiánu užitek, uvolněte se prosím a zvolte si, to lepší pro vás. Než kámen oslovíte, uvědomte si svou odpovědnost, buďte svěží a přistupujte sami k sobě přiměřeně.

Celestýn - kámen který léčí duši. Ulevuje od psychické bolesti pramenící ze ztráty a strachu ze ztráty. Cítíte-li se v ohrožení, vylekaní, zklamaní či nevyslyšení, Celestýn pomáhá navracet vaši duši do stavu sebejistoty, v níž se objevují pocity smělosti, motivovanosti, odvahy. Kámen pomáhá při řešení velmi složitých otázek, umělcům umožňuje tvořit vše nové a nepoznané, je vhodným kamenem pro duchovní práci a růst. Uvolňuje napětí v oblasti krční čakry a v oblasti zrakového a sluchového vnímání.

 

--- Používám pouze svoje vlastní původní autorské texty. (C) Hoplea ---

Kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
72.59 €
doprava
Poštovné a balné: 19.75 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce19.75 €
Možnosti platby:
  2 ks | k odeslání dnes * K odeslání: dnes Dostupnost: skladem Termín odeslání: ihned od dostupnosti
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
   
   
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Hopley
  Katalogové č.: 3599774
  Počet zobrazení: 75x
  Vloženo: 28.2.2013
  Počet udělených: 17x