Orgonitový šperk - Metatronova krychle s Ganátem

ORGONITOVÝ ŠPERK

S láskou pro vás ručně vyrábím orgonitové šperky, které si dávají za cíl soulad funkčnosti s estetikou. Snažím se, aby si každý šperk našel svého konkrétního majitele za účelem mu co nejvíce pomoci na jeho cestě k sebepoznání a zároveň byl pro každou ženu ozdobou.

Každý šperk osobně aktivuji kyvadlem za pomocí energie SHAMBALLA.

SHAMBALLA v sobě slučuje univerzální životní energii, Mahatma energii - neboli "JÁ JSEM". Energie Nanebevzatých Mistrů a andělské energie. Urychluje rozšíření našeho vědomí, a tím i vědomí lidstva. Je místem uvnitř nás samých, místem, které nalezneme a již nikdy neztratíme, pokud se naplníme Láskou, pokud začneme hledat v sobě a ne ve vnějším světě. Prostřednictvím Shambally jsme spojeni s energií Mistrů a Mistryň, kteří nám svojí Láskou a Světlem pomáhají.

Každý orgonitový šperk obsahuje čistý křišťál a polodrahokam, který napomáhá člověku vyřešit daný problém, s kterým se potýká.

KŘIŠŤÁL 

Díky své jedinečné spirálové krystalické formě je nejúčinnějším léčivým krystalem a nejsilnějším zesilovačem energie na této planetě. Nachází se po celém světě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. Křišťál je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému.

GRANÁT

Granát dodává životní sílu, sebedůvěru, vůli a úspěch. Povzbuzuje lásku a oddanost. Podporuje pevné vztahy a zájem o druhého. Prospívá zejména v situacích, z nichž zdánlivě není východiska. Dodává sílu a odvahu a vnáší naději do beznadějných situací. Zahání zakořeněné způsoby jednání. Povzbuzuje vitalitu, reguluje krevní tlak a oběh, posiluje srdce. Upravuje příčiny hormonálních a sexuálních poruch.

METATRONOVA KRYCHLE

Metatronova krychle je klíčem stvoření, z ní vznikají útvary posvátné geometrie. Skrze ni získáváme klíč k neohraničenosti uvnitř ohraničeného stvoření.  Je spojena s Metatronem -  Archanděl. Zná omezenost pozemského bytí a ví, jaké potíže čekají  člověka na cestě k nekonečnému potenciálu, k jeho pravé božské přirozenosti. Metatron je strážce absolutních tvarů, které používá k čištění a vyrovnávání energetických center v našich tělech. Metatronova krychle je obsažena v Květu života a z něj vzniká.

VÝBĚR ŠPERKU

Jak si vybrat ten správný Orgonitový šperk?

Prozradím vám malé tajemství.... Orgonit si vybere vás, nemusíte se dlouho rozhodovat. Váš pohled spočine  o něco déle přímo na konkrétním šperku, budete se vracet k jeho fotce znovu. Cítíte, že vás láká a oslovuje. Je možné, že vás vaše intuitivní volba překvapí, v tomto případě si zkuste přečíst něco více o šperku- použitých minerálech v nich:)

VELIKOST

Velikost o průměru 4,3 cm (plochý) + ručně vyráběné očko o velikosti cca 0,7 cm. 

Každý šperk je originál.

Ke každému šperku zasílám, kartičku s popisem minerálu, který obsahuje a drátek na krk. (Drátek je přikládán zdarma, nevztahuje se na něj reklamační záruka).

********************************************************

Na všechny fotografie si vyhrazuji autorská práva. Mé šperky mohou být pro mnohé inspirující při vlastní tvůrčí práci, přesto vás prosím vyvarujte se prostému napodobování mých výrobků.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
extravagantní
,
přírodní
Minerály a ostatní:
granát
,
křišťál
,
ostatní
Určení:
muži
,
ženy
,
unisex
Materiál:
mosaz
,
bižuterní kov
,
drát
,
pryskyřice
,
ostatní
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Cena není dostupná
doprava
Poštovné a balné: 5.04 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce5.04 €
Možnosti platby:

  Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
  Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Orgonitové šperky
  Katalogové č.: 9294193
  Počet zobrazení: 57x
  Vloženo: 13.2.2018
  Počet udělených: 14x