Pavlínka - Mikulášská nadílka trochu jinak

Pavlínka má prázdné, plnitelné tělíčko a může tak sloužit jako originální způsob předání Mikulášské nadílky. Právě takto se našim čertíkům již téměř 20 let daří zpestřit příchod zimy, jak malým dětem, tak i těm "trochu" odrostlejším :o) Čertíky vyrábíme v mnoha variantách a každý z nich má své jméno :o)


A jak to vlastně funguje?
Až do Mikuláše svým dětem nic neprozrazujte. 5. prosince naplňte Vašemu čertíkovi bříško sladkostmi, ovocem nebo třeba oříšky (drobné dárky můžete vložit do pytlíčku, který má každý čertík v ruce :o)) a pověste ho na okno nebo jiné místo, kde jej jeho nový majitel snadno najde. Po vyprázdnění si čertíka ještě chvíli nechejte, ale nejpozději na přelomu roku jej zase nenápadně schovejte. To sice může být spojeno s trochou smutku, ale o to větší pak bude radost, až se Váš čertík po roce zase s plným bříškem vrátí :o) Čertík se pak může stát kamarádem Vašeho dítěte třeba až do dospělosti. Věřte mi, já mám toho svého snad 20 let, i když už dávno nevěřím, že mu u nás bylo zima a musel se tak vždycky vrátit do pekla, aby se tam ohřál. :o)


Velikost (bez rohů a ocásku)     50 cm

Kategorie:
Barvy:
Styl:
hravý, veselý
 
Klíčová slova:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
17.54 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Čertíci z Olomouce
Katalogové č.: 5757818
Počet zobrazení: 66x
Vloženo: 22.11.2014
Počet udělených: 59x