Pec na Fusing CBF 45 Kittec

o pecích

Nabízíme veškerý sortiment Nabertherm a Shimpo, ale i jiných výrobců keramického vybavení za nejlepší ceny na trhu. Kontaktujte mne.

Keramická pec U všech modelů firmy KITTEC X LINE pro napětí 230 a 400V je využívání energie velmi účinné a je podmíněné konstrukcí .Specielně navržené Kanthal#174; topné vodiče , kvalitní žáruvzdorné cihly a Microtherm#174; izolace umožňuje dosáhnout maximální provozní teploty 1320°C. Tím, že je stavba pece kulatá, snižuje se tepelné vyzařování povrchu na minimum.Zatímco všechny světlé stavební díly odrážejí teplo, tmavá zadní stěna technických sloupů odvádí cíleně teplo. Pece X LINE od firmy KITTEC zahrnují pece s vypalovacím objemem od 43 litrů (X 40) až po 286 litrů (X 290S). Zvolte si vypalovací pec, která se hodí k vypalování Vašeho páleného zboží. Zvláštní úkoly vyžadují také zvláštní vypalovací pece ! - KITTEC#174; řeší tyto úkoly profesionální zvláštní specielní výrobou.

Omlouvám se předem za možné chyby v aktuálnosti zboží. Pohybuji se po trzích a jezdí mi i přímo do hrnčírny zákazníci a tak může nastat jistá prodleva v označení prodaného zboží. Prosím i o pochopení s rychlostí... více »
Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
1667.17 €
doprava
Poštovné a balné: 38.94 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce38.94 €
Možnosti platby:
  5 ks | k odeslání více jak měsíc * K odeslání: za měsíc a více Dostupnost: za měsíc a více Termín odeslání: ihned od dostupnosti
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
   
   
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: hrnčíř
  Katalogové č.: 863072
  Počet zobrazení: 615x
  Vloženo: 16.5.2010
  Počet udělených: 5x