Pocit vyrovnanost v polích energie lidské.

Cínovaný autorský přívěsek s křemenem a černým turmalínem. Použita chirurgická ocel, slitina cínu a stříbra v poměru 97%cínu 3%stříbra. Řetízek délka 25 cm. Velikost přívěsku 5,2×2,5×2 cm. Velikost kamene 3×2,5×2 cm.

Vlastnosti: Turmalínový křemen spojuje v jednom krystalu vlastnosti křemene a turmalínu. Jedná se o účinný kámen, který posiluje energetické pole těla proti útoku zvenčí. Odstraňuje ustrnulé způsoby chování a uvolňuje napětí na všech úrovních. Uvádí do harmonie oddělené a protikladně stojící prvky a polarity.

Umístění: Na kterémkoliv místě podle potřeby.

Turmalín

Vlastnosti: Turmalín transformuje příliš těžkou energii do podoby lehkých vibrací. Uzemňuje duchovní energii, čistí a vyrovnává všechny čakry. Je to šamanský kámen, který zajišťuje ochranu během obřadů. Lze jej použít během věštění z koule. Tradičně se užíval při odhalování viníka nebo v těžkých dobách, aby naznačil směr, jímž se nadále ubírat. Čistí auru, odstraňují bloky, rozhánějí negativní energi. Jsou vynikající k harmonizaci čaker a k jejich vzájemnému propojování. Obnovují rovnováhu mezi meridiány. Turmalín je pevně spjat s božskými energiemi a nesmírně blahodárně působí na zahrady a rostliny. Uvádí do rovnováhy čakry a biomagnetický obal. Uvádí do rovnováhy mužskou a ženskou energii v těle.

Umístění: Noste nebo umístěte podle potřeby.

Černý turmalín (schorl). Spojuje se základní čakrou, uzemňuje energii. Navozuje stav neutrální objektivity a schopnost racionálního uvažování. Podněcuje k pozitivnímu naladění bez ohledu na okolnosti. Současně pobízí k altruistickému jednání a rozvíjí praktické tvůrčí schopnosti. Noste na krku nebo položte mezi sebe a zdroj elektromagnetického záření.

Křemen

Vlastnosti: Křemen je díky své jedinečné spirálové krystalické formě nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Nachází se po celém světě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. Pokud jsou akupunkturní jehličky pokryty křemenem, vzroste jejich účinnost o deset procent. Jak ukázala Kirlianova fotografie, vaše biomagnetické pole se v případě, že držíte v ruce křemen, zdvojnásobí. Vytváří elektromagnetické vlny a odstraňuje elektrostatický náboj.  Uvádí energii do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje vzniklou nerovnováhu. Čistí jemnější vyšší těla. Současně vede k hlubokému pročištění duše a spojení duševní dimenze s myslí. Na duchovní úrovni zvyšuje krystal křemene energii na nejvyšší možnou míru. Vyskytuje se v mnoha barvách. Čirý křemen funguje na všech rovinách bytí. Krystaly křemene v sobě ukládají informace jako přírodní počítač a současně představují duchovní knihovnu, která čeká, až do ní někdo vstoupí. Křemen je rovněž vybaven schopností rozpouštět karmickou setbu. Pokud se použije při meditaci, dokáže křemen odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Je nejúčinnější příjemcem naprogramování. Křemen je vynikající spořič energie.  Krystal křemene mívá různě tvarované plochy podle toho, jak rychle vznikal. Tyto tvary mají obrovský význam.

Umístění: Přiložte podle potřeby.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
20.89 €
doprava
Poštovné a balné: 6.58 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce6.58 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Kobayashi
Katalogové č.: 10249319
Počet zobrazení: 181x
Vloženo: 21.1.2019
Počet udělených: 13x
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím