Důležitá informace: Snažím se udělat všechno, aby objednávky odeslala co nejrychleji, při platbě přes bránu většinou ten samý den, ale zázraky zatím bohužel neumím, proto prosím objednávat včas aby dárky štíhlý dorazit.
Krásné náušnice z kovových a skleněných dilků, s orientalním podzimním nádechem.
Celková délka včetně afrohačku činí 8,5 cm, bez afrohačku cca 7,5 cm. Skleněné lesklé korálky jsou 3 a jsou 1 cm velké. Jsou zavěšené na řetízku, takže při pohybu trošku houpaji a drncají.
Skleněný korálek má krásnou bězovo -zlatou barvu, jako podzimní listi, mám i jiné náušnice s podobnymi korálky (//www.fler.cz/zbozi/podzimni-starobronzova-elegance-z-orientu-6782404).
Vše sladěno do odstinů starobronz.
Pěkná maličkost, která potěší!
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely.
Více informací.Souhlasím