Poklopová kruhová pec NABERTHERM TOP 100

Elektrické poklopové pece NABERTHERM TOP do 1200 - 1300°C
Elektrické poklopové pece NABERTHERM TOP do 1200 - 1300°C Společnost NABERTHERM patří mezi nejrenomovanější výrobce vypalovacích pecí na světě a stanovuje standardy prakticky ve všech odvětvích ve kterých působí (Keramika, Sklo, Slévárna, Tepelné zpracování kovů, Laboratoře a Plasty). Pro získání více informací o tomto špičkovém výrobci, s roční produkcí přes 7000 pecí,
doporučujeme navštívit stránky .pecenabertherm. nebo artkeramika.http://www.keramickepece.cz/images/naber/Top190_2.jpg Tak jako všechny pece Nabertherm vynikají modely poklopových pecí "Top" nejvyšší kvalitou, precizností zpracování a použitím vysoce- kvalitních materiálů. Kruhové vytápění u poklopových pecí obecně zaručuje stejnoměrné rozdělení tepla a nízkou spotřebu díky cirkulaci vzduchu. Spirály jsou kryté v drážkách cihel, aby se snížilo riziko kontaktu s vypalovaným zbožím a jsou vyrobeny ze švédské slitiny KANTHAL A1. http://www.keramickepece.cz/images/naber/Top60_zavrena.jpgPředností poklopových pecí NABERTHERM jsou také víka, která nejsou vyspárována pomocí tmelu a tím je zcela vyloučeno nebezpečí znečištění vypalovaného zboží spadem smetí z víka. Tato skutečnost je oceňována zvláště po delší době provozu pecí, kdy u vík spárovaných "maltičkou" dochází k potížím. Pevný závěs vík je doplněn pneumatickým pérovým tlumičem (u všech modelů Top). Odlišnou předností od ostatních významných evropských výrobců pecí je především regulace pomocí polovodičových spínacích relé (Solid state rele) k ovládání vyhřívání pece. Polovodičová relé jsou v provozu tichá, téměř nepodléhají opotřebení a spínají ve velmi krátkých intervalech. To vede k optimálnímu vyrovnání teplotního průběhu podle vypalovací křivky. http://www.keramickepece.cz/images/naber/rele.jpg Tento typ regulace pomocí relé oproti stykačové zaručuje: velmi přesné dodržování vypalovací křivky bezhlučnost při provozu (necvakají stykače) menší "nárazy" na elektrické rozvody (plynulejší) mírně delší životnost spirál mírně nižší spotřeba energie relé oproti stykačům nepodléhají opotřebení Řada pecí "Top" je konstruována pro dlouhodobé použití v keramických dílnách, školách i pro hobby-keramiku.
Mezi nejdůležitější přednosti patří: Kruhové vytápění dovoluje lepší rozvod tepla, což je důležité pro stejnoměrné rozložení teploty v celé peci a tím nižší spotřebu energie.
Polovodičová spínací relé k ovládání vyhřívání pece. (vysvětlení viz. výše)
Spirály kryté v drážkách snižují riziko kontaktu vypalovaného zboží a topné spirály. Pro spirály je používána vysoce kvalitní švédská slitina Kanthall A1s nízkým povrchovým zatížením.

Plynulé regulace odvětrání dna a zajistitelná transportní kolečka pro snadnou přepravu pece bez zvedání. Ve standardní výbavě u všech pecí Top. (kromě Top 16/R)
Součástí základní ceny je kvalitní, plně automatický regulátor s řadou nadstandartních funkcí. Jedná se o regulátor GECO B 130. Funkčností odpovídá Bentrup TC 60. Vyniká především svou absolutní jednoduchostí ovládání
a spolehlivostí. Možnosti a porovnání s více modely jsou uvedeny v sekci "Regulátory k pecím Nabertherm".
Další přednosti pecí Nabertherm TOP: topné spirály chráněné v drážkách cihel, kruhové vytápění topné prvky v nejvyšší kvalitě, optimální tloušťka a délka drátu pro dlouhou životnost tichý provoz vytápění s polovodičovým spínacím relé SolidState přesný teplotní průběh díky rychlému taktovému spínání vysoce kvalitní termčlánek Pt-RhPt k přesnému měření teploty nucené odpojení kontaktním víkovým spínačem vícevrstvá izolace pro malou spotřebu proudu a nízké vnější teploty elegantní design, plášť z ušlechtilé nerezové oceli víko s nastavitelným rychlouzávěrem, uzamykatelné visacím zámkem údržba: 1× za 2 roky zkontrolovat a dotáhnout spony stahující obvodový plášť a víko těsnění víka nepodléhající opotřebení (cihla na cihlu) otvírání víka podporované pérovým tlumičem, lze otevřít silou dítěte plynule nastavitelný otvor přívodu vzduchu ve dnu pece pro dobré přivětrání a odvětrání otvor pro odplyny na boční straně pece s připojovacím hrdlem pro potrubí ( 80 mm) zajistitelná transportní kolečka pro snadnou přepravu pece bez zvedání bezpečnostní značka GS pro "prověřenou bezpečnost", CE záruční lhůta 3 roky (kromě topných spirál, ale bez vyjmutí termočlánku) Standardní výbava, která je u některých výrobců příplatková: - součástí základní ceny je nadstandartní plně automatický regulátor (B 130) s řadou funkcí, funkčně srovnatelný s TC 60 a TC 304 - plynulé odvětrání dna - pérový tlumič pro snadné otvírání - zajistitelná transportní kolečka ---Výbava na zakázku--- - zvýšený podstavec pro Top 45 a Top 60 - kruhové madlo pro manipulaci s pecí pro Top 45 a Top 60 - výkonnější regulátory (např. pro spec. sklářské technologie)
V přístupu ke keramice a vybavení , stejně tak
jak se dívám na tvar a kde čerpám inspiraci, jsem už psal. 

Jinak jak z tabulky vidno, mohu nabídnout takovou pec či stroj o jaký by jste měli zájem, proto mne v případě zájmu kontaktujte vnitřní poštou a vystavím vám  stroj dle vašich požadavků na míru.

http://www.keramickepece.cz/images/naber/Top16R.jpg

 

Nerad bych tu zaplnil web harampádím, které na první pohled vypadá stejně.

Děkuji za pochopení a těším se na naši komunikaci.

Omlouvám se předem za možné chyby v aktuálnosti zboží. Pohybuji se po trzích a jezdí mi i přímo do hrnčírny zákazníci a tak může nastat jistá prodleva v označení prodaného zboží. Prosím i o pochopení s rychlostí... více »
Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
pec
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
2744.26 €
doprava
Poštovné a balné: 39.34 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce39.34 €
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání do 3 týdnů * K odeslání: 11.4.2018 Dostupnost: do 3 týdnů Termín odeslání: ihned od dostupnosti
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
   
   
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: hrnčíř
  Katalogové č.: 938570
  Počet zobrazení: 359x
  Vloženo: 29.6.2010
  Počet udělených: 4x