Přání s reprodukcí autorského mil-linorytu II

POZOR! KOUPÍ mého tvůrčího "zboží" s cenou nad 200kč PŘISPĚJETE ČÁSTKOU 100kč na 1 hodinu asistenční služby Kubovi Neubertovi, který se pohybuje na vozíku. Koupí zboží NAD 500KČ VĚNUJEME SPOLEČNĚ KUBOVI NA ASISTENCI CELOU POLOVINU Z PRODEJE! Asistence člověku s postižením poskytuje například možnost ráno vstát a zrealizovat osobní hygienu, užívat osobní aktivity, pracovat, svobodně se pohybovat po městě... TATO PROMĚNOVĚ - ASISTENČNÍ KAMPAŇ POTRVÁ AŽ DO ODVOLÁNÍ! Film "Můj život s asistencí" o životě Kuby měl velmi úspěšnou premiéru 10.12.2015 v kině Světozor v Praze. Film bude možnost shlédnout zdarma na youtube. Nechte se inspirovat...

Originální signované přání s reprodukcí autorského barevného linorytu Milli Janatkové, velikost A5. Motiv velkoformátové vyryté matrice, ze které jsem tiskla tříbarevný linoryt. (Původní formát linoleové matrice a grafického tisku je 70/ 100cm). Originální matrice uvidíte na fotkách.

ZDE V MÉM TVŮRČÍM BLOGU SE MŮŽETE PODÍVAT, JAK VYTVÁŘÍM BAREVNÝ LINORYT.

Linoryt rytý a tisknutý podle velkoformátové tušové kresby vytvořené přímo v horách krkonošských si zachovává zvláštní, mystickou až meditativní atmosféru.

Digitální tisk na kartonu.

Přání se otevírá, s volnou stránkou na Váš vlastní text.

Přání jen tak pro přátele či rodinu, pro milovníky hor (či dámského poprsí- neb to mužům často připomíná :-)) , přání na cesty, vítací přání, či jen milý obrázek pro radost, pokud se Vám nebo někomu z Vašeho okolí líbí Milli grafika a nemůžete si koupi originálního tisku pořídit...

Pod přáním pokoncertní kresboskicky z Telče a Boskovic. (Možnost také vytisknout na přání...)

Signováno (podepsané autorkou), datováno, limitovaný náklad bez možnosti dotisku!

DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ MÉ PRÁCE A AUTORSKÝCH ZÁKONŮ A NÁPADŮ.. :)

Licence Creative Commons

Hezký den, potřebujete se nadechnout? Ke každému nákupu nad 200,- Kč Vám dle domluvy zdarma zašlu mp3 jedné z mých písní, při které se krásně relaxuje. Navíc tak přispějete na asistenční služby Kubovi na vozíku!
Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Milli Janatková
Katalogové č.: 5351578
Počet zobrazení: 79x
Vloženo: 28.7.2014
Počet udělených: 53x