Přišel z andělské říše

Stříbrný přívěsek z angelitu

velikost / váha

37x31x4mm / 10,1g

materiál
angelit / stříbro 925
očista kamenů pod proudem vody
nabíjení kamenů
na slunci
čakra

4. čakra - Anaháta

5. čakra - Višuddha

astrologické znamení         
Vodnář, Váhy
duchovní rovina kontakt s andělskou říší, pomáhá při telepatii a cestách mimo tělo, mírní duševní bolest, rozvíjí slitování a soucit, navozuje hluboký pocit klidu a míru

Angelit: je jedním z kamenů vědomí pro nový věk. Symbolizuje mír a bratrství. Jak napovídá už jeho název, napomáhá angelit dosáhnout kontaktu s říší andělů. Pomáhá při telepatické komunikaci a umožňuje cestování mimo tělo, při němž je zachován kontakt s reálným světem.

Angelit je pro léčitele mocný kámen, neboť prohlubuje naladění jejich myslí a zvyšuje vnímavost. Zajišťuje rovněž ochranu prostředí nebo těla, zejména pokud se užívá v podobě elixíru.

Angelit je tvořen celestýnem, který byl v hlubinách Země po miliony let stlačen a uchoval si mnoho vlastností tohoto kamene.

V duševní rovině vám angelit pomůže vyslovit svou pravdu bez ohledu na to, jak může znít. Současně díky němu budete soucitnější a smířlivější - zejména k věcem, které nelze změnit. Mírní duševní bolest a čelí krutosti. Mentálně se angelit používá k lepšímu pochopení astrologie a k hlubšímu porozumění matematice. Rovněž napomáhá navázání telepatického kontaktu mezi dvěma bytostmi.

Duchovně je angelit plný slitování a soucitu. Bolest a nesoulad mění v jednotu a současně léčí rány, když otevírá cestu vedoucí k duchovní inspiraci. Navozuje hluboký pocit klidu a míru. Pomáhá navazovat kontakt s vesmírnou energií.

Zvyšuje úroveň vědomí. Angelit podporuje proces znovuzrození, stimuluje léčení a otevírá cestu pro jasnovidecké pozorování vzdálených věcí.

Harmonizační účinky: po přiložení na chodidla angelit odblokuje meridiány a energetické dráhy. Rezonuje s krkem, léčí záněty a uvádí do rovnováhy štítnou a příštitnou žlázu. Tento tišící, uklidňující kámen napravuje poruchy tkáně a krevního řečiště. Uchovává rovnováhu tekutin v těle a může fungovat jako močopudný lék. Lze jej užít i pro kontrolu hmotnosti. Má vztah zejména k plicím a pažím. Angelit umí tišit bolest ze spálení na slunci. Na jemné úrovni upravuje rovnováhu mezi fyzickým tělem a éterickou říší.

Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.


free counters

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
přírodní
Minerály a ostatní:
drahé kameny
,
ostatní
Určení:
unisex
Materiál:
stříbro
,
ostatní
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
25.74 €
doprava
Poštovné a balné: 5.80 €
Platba předem
Česká pošta - balík cenný5.80 €
Možnosti platby:
  • PayPal
pouze 1 ks | k odeslání do 3 dnů * K odeslání: 14.12.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: do 3 dnů od dostupnosti (po-pá)
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Probuď se
Katalogové č.: 7044913
Počet zobrazení: 23x
Vloženo: 21.1.2016
Počet udělených: 7x