Přívěsek z azuritu

Přívěsek z azuritu

 
velikost / váha
36x6mm / 15,8g
materiál
azurit / stříbro 925
očista kamenů
pod tekoucí vodou nebo na křišťálu
nabíjení kamenů
nabíjíme na slunci
čakra
všechny čakry
astrologické znamení                                       
pro všechna znamení
duchovní rovina
poslouží jako průvodce a rádce při duchovním rozvoji a zlepšování intuice, provází duši na cestě směřující k osvícení, čistí a stimuluje třetí oko, usnadňuje cesty mimo tělo, meditace, jasnozření
Azurit: poslouží jako průvodce a rádce při duchovním rozvoji a zlepšování intuice. Provází duši na cestě směřující k osvícení. Čistí a stimuluje třetí oko a současně je ladí, aby navázalo kontakt s duchovním průvodcem. Jedná se o krystal umožňující bezpečné a snadné cesty mimo tělo. Pozvedá vědomí na vyšší úroveň a dodává větší míru kontroly nad duchovním rozvojem. Jeho vlastnosti umožňují ponořit se do meditace a stavu jasnozření. Azurit je mocný léčivý kámen, díky němuž snáze pochopíte psychosomatický dopad působení mysli a citů na tělo. 

V duševní rovině přináší jasné porozumění, odhaluje nové perpektivy a rozšiřuje mysl, odstraňuje dlouhodobé bloky komunikace a stimuluje paměť. Zlepšuje porozumění realitě, pomáhá překračovat hranice v minulosti naprogramovaného systému víry a dovoluje mířit beze strachu vstříc neznámému. Azurit přináší hlubší pochopení souvislostí a nový pohled na okolní svět.

Citově pročišťuje mysl od stresu, obav a smutku. Současně vnáší do emocí více světla. Přeměňuje strach a fobie, přičemž pomáhá pochopit jejich hlubší příčiny. Uklidňuje každého, kdo z nervozity příliš mnoho mluví. A dodává odvahy všem, kdo se mají strach vyjádřit.

Harmonizační účinky:  pomáhá při krčních problémech, artritidě a potížích s klouby. Rovná páteř a funguje na buněčné úrovni, kde odstraňuje veškerá zablokování nebo poškození mozku. Léčí ledviny, žlučník a potíže s játry. Působí příznivě na slezinu, štítnou žlázu, kosti, zuby a kůži. Napomáhá detoxikaci organismu. Pomáhá rovněž vývoji zárodku v děloze. Dodává energii, pomáhá vyladit vyšší tělesné roviny. Pročišťuje čakry.

Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.

free counters

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
přírodní
Minerály a ostatní:
ostatní
Materiál:
stříbro
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
51.57 €
doprava
Poštovné a balné: 5.81 €
Platba předem
Česká pošta - balík cenný5.81 €
Možnosti platby:
  • PayPal
pouze 1 ks | k odeslání do 3 dnů * K odeslání: 17.12.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: do 3 dnů od dostupnosti (po-pá)
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Probuď se
Katalogové č.: 9133189
Počet zobrazení: 10x
Vloženo: 13.12.2017
Počet udělených: 3x