Přívěsek z larvikitu

Stříbrný přívěsek z larvikitu

 
velikost / váha
43x43x7mm / 23g
materiál
larvikit / stříbro 925
očista kamenů
pod proudem vody
nabíjení kamenů
na měsíčním světle nebo na křišťálu
čakra
3. čakra - Manipúra
5. čakra - Višuddha
6. čakra - Ádžňa
astrologické znamení           
Štír, Střelec, Lev, Kozoroh, Vodnář, Ryby
duchovní rovina ochraňuje auru, pomáhá při astrálních poutích a cestách do minulých životů, stimuluje paranormální schopnosti, zasvěcuje do tajných mystérií, ulehčuje spojení s vyšším já, nese v sobě zemské i vodní elementární duchy

Larvikit: kámen magických a paranormálních schopností, který pomáhá při astrálních poutích multidimenzionálními prostory, napříč různými dobami a temnotou šamanského podsvětí. Larvikit stimuluje paranormální schopnosti a podporuje jasnozřivost. Pomáhá nahlédnout za vnější fasádu lidí i situací. Pomůže i při cestách do minulých životů a usnadňuje pochopení všeho, co vaše duše prožívá. Ulehčuje spojení s vyšším já. Díky svým vlastnostem dokáže spojit vaši duši i tělo se zemí, díky čemuž se zachová jejich harmonie - zejména při věštění. Podpůrný při elementární magii. Tento kámen má též odvracet kletby a odpuzovat negativní energii. V severní Anglii bývalo v dávné minulosti zvykem rozestavovat balvany larvikitu, aby odpuzovaly nájezdníky. Stejnou funkci plní tento kámen dodnes. Pomáhá uvolnit astrální entity z aury a brání jejich opětovnému připojení.

Larvikit je vynikající, pokud chcete navázat spojení s přírodou ve všech jejich podobách. Tento mocný kámen v sobě nese zemské i vodní elementární duchy a je silně spjat s vodou, zejména v podobě deště a bouří. V magii spojené s počasím dokáže seslat déšť na vyprahlá území, právě tak jako vysušit zaplavené oblasti. Díky jeho působení voda snadno plyne, teče kolem překážek a postupně je odstraňuje. Pomáhá vám přistupovat k životu pružně, nezaseknout se na problémech, ale umět se přizpůsobit. Účinný při překonávání citových traumat. Dokáže jít do hloubky a najít příčiny problémů. Larvikit vás povzbuzuje, abyste byli tak dobří, jak jenom dokážete. Pomáhá nahlédnout pod masku, kterou si lidé nasazují. Chcete-li snad skutečné touhy a zájmy nejen své, ale i ostatních, noste tento kámen stále v kapse. Třebaže má moc urychlit dění, učí larvikit cenit si správného načasování a sladění s přírodními cykly. Pomáhá při rozhodování založeném spíš na zdravém rozumu a analýze než emocích. Potřebujete li pomoc ve chvílích, kdy se intenzivně učíte nebo provozujete magii, pomůže vaší mysli zpracovat a vstřebat nové informace. Dokáže v mozku vytvořit nové nervové dráhy. 

Harmonizační účinky: dodává do fyzického těla vitalitu a mládí. Má energeticky detoxikační účinek na tkáně, buňky a lymfatický systém. Podle některých svědectví snižuje krevní tlak. Používá se k uklidnění a stabilizaci nervového systému.

Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.

free counters

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
elegantní
,
přírodní
Minerály a ostatní:
drahé kameny
,
labradorit
Určení:
unisex
Materiál:
stříbro
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
15.00 €
doprava
Poštovné a balné: 5.80 €
Platba předem
Česká pošta - balík cenný5.80 €
Možnosti platby:
  • PayPal
pouze 1 ks | k odeslání do 3 dnů * K odeslání: 23.10.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: do 3 dnů od dostupnosti (po-pá)
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Probuď se
Katalogové č.: 7045599
Počet zobrazení: 7x
Vloženo: 21.1.2016
Počet udělených: 1x