Pro královnu*

Výrazný prsten z chirurgické oceli a mnoha menších křišťálů. Kameny nejsou lepené.

O KŘIŠŤÁLU: Křišťál je Světlo. Čisté, bílé světlo. Tón, znějící z toho vysokého, modrého nebe. Je kamenem, který může být přítelem a rádcem každému - jeho silnou ochrannou moc ocení děti, těhotné ženy, matky malých dětí... každý, kdo pracuje s energií, kdo udržuje a chrání své srdce v čistém. Křišťál je strážce a ochránce, vnáší jasnost do všech úrovní bytí. Je světlem na zemi nesoucím očistnou, léčivou energii.  Propojuje naši duši s vesmírnou věčností, čistí a chrání auru. Pokud je držen křišťál v dlani, nošen na těle, aura (bio-magnetické pole) výrazně zesílí. Křišťál odstraňuje blokády bránící průtoku energie, nečistoty a disharmonie duše, prosvětluje naše pocity, myšlenky, představy a nabíjí nás novou životodární energií. Křišťál čistí také prostor, ve kterém je umístěn. Pomáhá k vidění, zesílení intuici. Se svým křišťálem můžete také spát a nechat ho pracovat ve snění.

Křišťál je nutné dostatečně energeticky čistit - nejlépe kdykoli ucítíte, že je to potřeba. Očistu provádíme přes noc v misce s vodou a mořskou solí, můžeme kámen chvíli podržet v řece, v potoce,  nebo pod vodovodním kohoutkem. Křišťál miluje slunce, dopřejte mu ho, kdykoli je to možné.  Může být i vydatnou pomocí ostatním kamenům, které čistí a energeticky oživuje. Někdy se stává, že se průhledný kámen zbarví do mléčné barvy (to když vytáhne z těla mnoho negativní energie). Potom mu poděkujte a vraťte ho matce Zemi.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
křišťál
Velikost:
univerzální
Styl:
romantický
,
extravagantní
Určení:
ženy
Materiál:
chirurgická ocel
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
19.25 €
doprava
Poštovné a balné: 9.66 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce9.66 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Tereza svatošová Kronesová
Katalogové č.: 199136
Počet zobrazení: 1426x
Vloženo: 27.2.2009
Počet udělených: 63x