Recy rouška bavlněná - pro muže (22-25cm)
Brzy opět roušky s minimálním či dobrovolným příspěvkem, z něhož polovina částky půjde na osobní asistenci Kubovi Neubertovi na vozíku, druhá na realizaci hudebně-výtvarného projektu Hluboko a vznik nového alba.

Milli tvoří roušky zdarma pro domovy seniorů, kolegy, přátele, rodinu a známé. Pokud také potřebujete nebo znáte kohokoli, kdo by roušku potřeboval a šetří finance, objednejte za minimální poplatek zde. Cena 2,- Kč je symbolická cena s provizí pro Fler.cz. Při dodání je poslání roušky bez poštovného. 

Pokud - dle vašich možností - budete mít chuť poslat dobrovolný příspěvek na materiál a čas tomu věnovaný, prosím napište mi vnitřní Fler poštou informaci a počet roušek, které byste potřebovali. Následně zde vystavím roušky s rezervací přímo pro Vás, které pak objednáte v ceně Vašeho dobrovolného příspěvku. Děkuji...

Počet nabízených roušek zdarma, resp. s minimálním poplatkem, je přímo úměrný počtu intenzivních pracovních hodin, které vedle šití Milli z domova tráví nad online vzděláváním studentů, domácími, asistenčními, manželskými povinnostmi a radostmi. :-)

Chráním tebe, chráníš mě?

Bavlněná rouška šitá hudebnicí, výtvarnicí a lektorkou Milli Janatkovou na stařičkém, leč plně funkčním šicím stroji Veritas po babičce Máně.

Tři varianty velikostí - pro ženy (19 až 20 cm), muže (22 až 25cm) a děti (15 až 17 cm nebo dle věku). 

Barevné varianty lze domluvit vnitřní Fler poštou podle dostupných zásob. Dostupná bílá, smetanová a černá. Další barvy dle domluvy. 

Šité tkaničky jsou vyměnitelné, dají se libovolně nastavit nebo vyměnit podle vašich potřeb.

K objednávce Vám jako dárek ZDARMA zašlu mp3 písně Buoh z projektu Hluboko. Píseň vyjadřuje sílu a důvěru, ale i rozhodnost překonat překážky. Přispějete také polovinou částky na hudebně-výtvarný projekt HLUBOKO, který Milli Janatková tvoří. Druhá polovina částky putuje na osobní asistenci Kubovi Neubertovi na vozíku. Asistence člověku s postižením poskytuje například možnost ráno vstát a zrealizovat osobní hygienu, užívat osobní aktivity, pracovat, svobodně se pohybovat. Film "Můj život s asistencí" o životě Kuby měl velmi úspěšnou premiéru 10.12.2015 v kině Světozor v Praze. Film je možné shlédnout zdarma na youtube. Nechte se inspirovat...

Použití roušky:

Roušku před použitím přelijte vroucí vodou a následně přeperte na 60 stupňů, nechte uschnout a podle ohybů přežehlete. Před užitím si pečlivě umyjte ruce horkou vodou a mýdlem, alespoň 20 vteřin. Poté roušku chytněte za provázky nebo tkaničky a vrchní část zavažte za hlavou nad ušima, dolní za krkem. Nedotýkejte se přední strany roušky! Rouši noste zhruba jednu až dvě hodiny, poté pečlivě vyperte opět na 60 stupňů a přelejte vroucí vodou. Při cestě například do obchodu se doporučuje použít též hygienické rukavice nebo dezinfekci na ruce, a být v přítomnosti jiných osob na vzdálenost dvou až čtyř metrů.

DĚKUJI VÁM ZA RESPEKTOVÁNÍ MÉ PRÁCE A AUTORSKÝCH ZÁKONŮ A NÁPADŮ.. 

Licence Creative Commons

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Cena není dostupná
doprava
Poštovné a balné: zdarma
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce0 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Milli Janatková
Katalogové č.: 11327201
Počet zobrazení: 242x
Vloženo: 20.3.2020
Počet udělených: 3x
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím