Růženínový pohár ViaHuman 0,3l

Harmonizační pohár

Tento pohár s orgonitem je určen pro energetizaci a harmonizaci vody a jiných tekutin,které vodu obsahují. Při jeho tvoření spojujeme několik prvků, které  dokáží  pozitivně ovlivnit biologickou prospěšnost vody.

Je to působení Fibonacciho posloupnosti neboli Zlatého řezu. Tento prostorový princip je skutečným “principem života” a můžeme jej  vysledovat ve tvarech rostlin a zvířat. Zlatý řez se skrývá v kaskádovitých stupních vnitřního tvaru poháru, který vyniká zejména u ledového poháru. Varianty pohárů s přírodními kameny naopak mají svůj zlatý řez částečně ukrytý za stěnou kamenů. Orgonit ve spodní části pohárů doplňuje použité křišťály, ametysty a růženíny. Ve výsledku  je pohár  nejen účinným prostředkem pro harmonizaci vody, ale také krásným ručně vyráběným designovým doplňkem.

Jaké jsou v poháru použité kameny

Základem prvkem energetizace  jsou krystaly růženínu, které vyplňují spolu s dekoračním sklem meziprostor mezi stěnami poháru. Větší krystaly postupně přecházejí v drobné tromlované růženínky, které obklopují čtvrtý stupeň vnitřní části poháru. Ve spodní části poháru jsou v kruhu rozmístěny minerály,které ovlivňují a posilují sedm základních čaker. 1.jaspis 2.Karneol 3. tygří oko 4.avanturín 5-tyrkenit 6. sodalit 7.ametyst. Uprostřed kruhu jsou krystalky křišťálu a šungitu, jako symboly protikladů jin a jang. V další vrstvě orgonitku je umístěn harmonizační symbol – protínající se ležaté osmičky v kruhu . Kde ležatá osmička vyjadřuje  nekonečno a symbolizuje harmonické přechody od jangové k jinové energii. Kruh je symbolem jednoty, celistvosti a dokonalosti. Všechty tyto vlivy přispívají k účinnosti poháru.

Růženín

Růženín je barevnou variantou křemene a bývá nazýván kamenem srdce.  Čistí a otevírá srdce na všech úrovních, vnáší do něj hojení a lásku k sobě samému. Má uklidňující a tišící účinek, posiluje empatii a citlivost i vnímání všeho krásného.Ve vztazích obnovuje důvěru, harmonii a projevy nezištné lásky. Jestliže jste milovali a lásku ztratili, uleví vašemu smutku. Růžový křemen je nejlepší léčitel citů. V oblasti léčebného působení posiluje růženín srdce a oběhový systém, uzdravuje ledviny i nadledvinky. Pomáhá při Alzheimerově a Parkinsonově nemoci a údajně zvyšuje plodnost.

Vliv růženínu je v souludu s působením růžové barvy. Růžová barva je láska, náklonnost, něžnost, jemnost, oddanost, zdrženlivá elegance, podporuje vřelost, citlivost a přátelství.


Ruční výroba z borosilikátového skla

Sklo je svou tetraedrickou strukturou velmi blízké struktuře krystalů a vody. Je to ideální materiál k harmonizaci vody. Poháry jsou vyráběny v Čechách ručním tvarováním. Zručnost českých sklářů je světově proslulá a energie lidského faktoru je další přidanou hodnotou k  účinnosti poháru. Zakomponování všech použitých  materiálů do tvaru poháru je precizní ruční prací a díky tomu je každý pohár jedinečným originálem.

Možnost využití

Primárně je pohár určena k zajištění každodenního pitného režimu, a k tomu je nejvhodnější kvalitní čistá voda v dostatečném množství. Podle testování automatickou kresbou stačí k úpravě vody 10 minut pobytu v poháru. Delší čas působení poháru na nalitou vodu zvyšuje energetizaci.

Pohár lze použít k energetické úpravě džusů,iotových roztoků,ledových čajů,smoothies,slazených vod,…

Použitá sklovina je tepelně odolná a tak lze pohár využít na přípravu čaje,kávy.Je praktické,že díky  tepelné izolaci lze držet pohár za spodní část bez hrozby popálení.

Návod k používání poháru ViaHuman orgon

  • před prvním použitím pohár vypláchněte vodou
  • nevkládejte pohár do myčky a v žádném případě do  mikrovlnné trouby !!
  • nepokládejte pohár s  na horkou plotnu, nevystavujte pohár do kontaktu s plamenem
  • voda je energetizována již po 10.minutách po nalití do poháruy
  • pohár je určen k harmonizaci pitné vody, upozorňujeme, že teplá voda z bojleru není považována za pitnou!
  • energetizace vody  probíhá do teploty cca 41°C při vyšší teplotě se harmonizující informace ztrácí
  • pohár lze použít pro harmonizaci všech nápojů, které obsahují vodu – džusů,  smoothies, ledových čajů, ale také  piva nebo jako dekantér na víno.
  • vzhled poháru se odlišuje v drobných detailech , každý pohár je jedinečným originálem
Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
elegantní
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
57.24 €
doprava
Poštovné a balné: 9.60 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce9.60 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
2 ks | k odeslání do 2 dnů * K odeslání: 23.11.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: do 2 pracovních dnů od dostupnosti (po-pá)
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: ViaHuman
Katalogové č.: 9513215
Počet zobrazení: 11x
Vloženo: 27.4.2018
Počet udělených: 6x