Sada dvou náramků / Hematit / Tygří oko /
Doprava zdarma při nákupu nad 750 Kč (při platbě předem)

Hematit si vysloužil název „kámen mysli“. Je to minerál, který stimuluje koncentraci a posiluje paměť. Pomáhá obecně při myšlení, zejména při logickém uvažování a matematických úkonech. Stejně dodává organizaci myšlenkám a pomáhá určit cíl, ke kterému by se měl člověk přiblížit.

Hematit dodává člověku odvahu, sílu, vytrvalost a sebevědomí, které mu pomáhají dosáhnout všechno co si zamane. Věří se, že kolem lidí, kteří ho nosí, vytváří ochrannou zónu. Chrání před negativními vlivy okolí, které na člověka dopadají každou jednu sekundu.

Harmonizuje také spojení mezi tělem, duší a myslí. Posiluje spojení člověka se zemí, čímž dodává pocit bezpečí. Síla hematitu se dá využít i při odvykání kouření, alkoholu nebo v boji s nadměrným příjmem potravy.

Účinky na tělo

Hematit je minerál, který je vhodný zejména všem lidem s poruchami krve a krevního oběhu. Pomáhá při poruchách cirkulace krve, u anémií, či při křečových žilách. Uleví i při problémech s žilní trombózou nebo při skrytém krvácení.

Stejně stimuluje vstřebávání železa a jeho využití při tvorbě nových červených krvinek. Krev a oběhový systém však nejsou jediné části těla, na které hematit působí příznivě. Regeneruje tkáně a tím pomáhá hojit různé poranění, zejména zlomeniny kostí, pořezání a modřiny.

Také podporuje správnou funkci ledvin a dodává zdravý vzhled pleti. Bojuje také s úzkostí a záchvaty strachu. Zmírňuje křeče v dolních končetinách. Pomáhá regenerovat celé tělo po velkých operačních zákrocích a anestezii. Hematit také účinně bojuje proti nespavosti.

Tygří oko je ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou a zároveň podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí.

Je to hřejivý kámen, podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá s odbouráním závislostí na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty a potlačuje deprese.

Léčebné využití: vyrovnává činnost mozkových hemisfér, pomáhá při léčbě zlomených kostí, působí na rozmnožovací orgány, léčí oči a krk, odstraňuje křeče. Pomáhá při léčbě poruch osobnosti. Zpomaluje metabolismus, mírní stres, vznětlivost a nadměrnou sexuální touhu.

*********

Sada dvou energetických náramků:

Náramky jsou vyrobené z korálků hematitu. Náramek č.1 má průměr korálků 6 mm, velikost korálku z tygřího oka 8 mm.

Náramek č.2 je složen z korálků o velikosti 4 mm. Je to dvojitý náramek (pro dvojí obtočení kolem zápěstí). Délka náramku je 17 cm při přeložení, celková délka 34cm.

Náramky se hodí na každou ruku, jsou navlečené na pružence (pokud byste přesto potřebovali větší či menší napište mi obvod zápěstí).

Je možné koupit každý náramek zvlášť ale sada je cenově zvýhodněná.

V mé nabídce najdete k náramkům ladící náušnice.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
drahé kameny
,
hematit
,
tygří oko
Styl:
městský
,
přírodní
Určení:
ženy
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
13.22 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
pouze 1 ks | k odeslání zítra * K odeslání: 22.2.2019 Dostupnost: do 1 dne Termín odeslání: ihned od dostupnosti
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
Toto zboží prodejce nezasílá do zahraničí.
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Galocka
Katalogové č.: 9495895
Počet zobrazení: 21x
Vloženo: 20.4.2018
Počet udělených: 7x