SLEVA!!!Lávové pole, Lanzarote- desetibar. linoryt

POZOR! Při koupi nad 200,- Kč Vám jako dárek ZDARMA zašlu mp3 jedné z mých písní, při které se krásně relaxuje. Také v případě KOUPI mé tvorby s cenou nad 200kč PŘISPĚJETE ČÁSTKOU 100kč na 1 hodinu asistenční služby Kubovi Neubertovi, který se pohybuje na vozíku. Koupí zboží NAD 500KČ VĚNUJEME SPOLEČNĚ KUBOVI NA ASISTENCI CELOU POLOVINU Z PRODEJE! Asistence člověku s postižením poskytuje například možnost ráno vstát a zrealizovat osobní hygienu, užívat osobní aktivity, pracovat, svobodně se pohybovat po městě... TATO PROMĚNOVĚ - ASISTENČNÍ KAMPAŇ POTRVÁ AŽ DO ODVOLÁNÍ! Film "Můj život s asistencí" o životě Kuby měl velmi úspěšnou premiéru 10.12.2015 v kině Světozor v Praze. Film je možné shlédnout zdarma na youtube. Nechte se inspirovat...

Tisk je zlevněný z důvodu lehkého poškození po povodni. Papír je mírně zvlněný, což se dá vyrovnat vylisováním a vyřešit při rámování grafiky. Před posláním mohu vylisovat. Grafika zvlhla při povodni, je vysušená, barva bez poničení, původní barevnost... Zlevněný na polovinu původní ceny. 

 Desetibarevný linoryt tisknutý z postupně odrývané lino- matrice, převážně v modrofialových, béžových a červených tónech.

ZDE V MÉM TVŮRČÍM BLOGU SE MŮŽETE PODÍVAT, JAK VYTVÁŘÍM BAREVNÝ LINORYT.

Tisknuto dle akvarelové předlohy, malované na kanárském ostrově Lanzarote. Neuvěřitelné odstíny lávového pole a sopek, pro oko výtvarníka ráj... Malování při velmi spalujícím slunci ve zvláštní kombinaci se silným lanzarotským větrem... v protipólu se samotou výtvarnice, která sedí uprostřed pole v naprostém tichu... (tedy ale dostat se do lávového pole nebyla legrace- nezdá se, ale člověk musí prolézat až 3metrovými lávovými útvary, aby se dohrabal na místo, kde se dá sednout a v klidu malovat... :-)) 

Kvalitní tiskařské olejové barvy.

Náklad tisku/ omezený počet tisků: 6ks,

ORIGINÁLNÍ RUČNÍ TISK V AUTORSKY MÍCHANÝCH TÓNECH VYTVOŘENÝCH Z POUHÝCH TŘÍ ZÁKLADNÍCH BAREV A BÍLÉ!

Signováno (podepsané autorkou), datováno, limitovaný náklad bez možnosti dotisku!Rozměry: 40/ 50cm

Hezký den, potřebujete se nadechnout? Ke každému nákupu nad 200,- Kč Vám dle domluvy zdarma zašlu mp3 jedné z mých písní, při které se krásně relaxuje. Navíc tak přispějete na asistenční služby Kubovi na vozíku!
Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
96.03 €
doprava
Poštovné a balné: 11.01 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce11.01 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
pouze 1 ks | k odeslání do 2 dnů * K odeslání: 22.1.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: ihned od dostupnosti
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Milli Janatková
Katalogové č.: 1339384
Počet zobrazení: 187x
Vloženo: 1.1.2011
Počet udělených: 57x