Platba předem | |
Česká pošta - balík do ruky | 260 Kč |
Přítel, který pomíhá. Motorická pomůcka, hračka, přítel, masážní a nahřívací pomůcka.
Ano, je zde řeč o sloníkovi, který se stane přítelem dětí i Vaším. Bolení bříška se stane minulostí, tohoto sloníka děti nebudou chtít dát z ruky :)
Sloníka lze nahřívat i chladit, nečistoty odstraníte jemným kartáčováním a snese i občasné praní v octové vodě, hlavně jej pak řádně vysušte.
Nahřívací/chladící polštářek - třešňový - relaxační a masážní
Rozměr: 14cm
Praní: vrchní potah lze prát na 40 C v pračce. Vnitřní při polití vodou ihned vysušte.
Žehlaní: II. Stupeň - bavlna
Upozornění: děti do jednoho roku věku nenechávejte s polštářkem bez dozoru.
Výplň: třešňové pecky z ČR
Materiál: 100%bavlna - více motivů, napište si jakou chcete barvu :)
Polštářek je vhodný pro každou věkovou kategorii i pohlaví.
HŘEJIVÝ OBKLAD
Nahřívání poraněných tkání je ideální přípravou pro rehabilitační cvičení, jelikož napomáhá uvolnit poraněný sval a tlumí bolest, což usnadní pohyblivost svalu při cvičení. Teplo je osvědčeným lékem na chronická poranění díky své schopnosti stimulovat krevní oběh a látkovou přeměnu. Opakované přikládání hřejivých obkladů zlepšuje pohyblivost nemocných kloubů. Nezanedbatelný význam má také pozitivní relaxační účinek tepla. Třešňové pecky se rychle nahřívají a následně rovnoměrně teplo uvolňují. Jemným třením na pokožce můžeme vytvořit masážní efekt a umocníme tak účinek tepla. Ohřev na radiátoru, slunci, nebo na nejnižší teplotu maximálně 700W v mikrovlné troubě max 0,5 minuty.
CHLADIVÝ OBKLAD
Je známo, že léčba teplem není vždy na místě, při akutních poraněních kloubů, svalů či šlach je vhodné aplikovat chladivý obklad. K tomuto účelu lze stejně jako ostatní naše polštářky s úspěchem použít . Pro chladivý účinek vložte polštářek do plastikového sáčku nebo tašky a na 1 až 4 hodiny uložte do ledničky, nebo mrazáku. Poté jej přiložte na postižené místo jako chladivý obklad. Tato forma chlazení napomáhá např. na pohmožděniny, podlitiny, podvrtnutí, otoky, bolesti hlavy a další obtíže.
Uvedená cena je za 1ks, lze na Vaše přání ušít i v jiných barvách, či rozměrech, do zprávy prosm napište jaký kus z těchto dvou jste si vybrali, nebo své přání jaký by jste chtěli ušít :-)